Зарядний кабель Niftyx замінить стильний браслет

Оновлений браслет-пауербанк Niftyx після успішної першої кампанії знову завойовує краудфандінгові платформи. Нова модель браслета-кабелю вийшла більш стабільною і сумісною з великою кількістю пристроїв. Та й нові кольори стали доступні. Зі стильним кабелем-браслетом Niftyx ви більше ніде не залишите зарядку і зможете живити смартфон або інший девайс де завгодно. Тому що пауербанк в нього вже інтегровано, та й окремим кабелем для перехідника браслет теж послужить.

Девайс і правда дуже простий, навіть невигадливий. А популярність його обгрунтована функціональністю у сучасному світі. Скільки зарядних кабелів ми втратили? Скільки разів стикалися з необхідністю оперативно зарядити телефон, планшет або будь-який інший потрібний девайс? А коли браслет-пауербанк щільно сидить на руці, проблема екстреної зарядки вирішується. Звичайно, якщо вбудований пауербанк ви не забули зарядити. Сам пауербанк заряджає на 2,4 ампера, що дозволяє "наситити" смартфон або інший гаджет досить швидко. Пристрій при цьому синхронізується із девайсом: під час підзарядки ним можна буде вільно користуватися.

Зарядний кабель Niftyx

Усього доступно три кольори шкіряних ремінців кабелю-браслета: чорний, червоний бургунд і пісочний. Вибрати колір ремінця можна буде, коли кампанія підійде до кінця. Користувачам, які вклалися у збір коштів, запропонують вибрати властивості девайса при оформленні замовлення. Відправка готових пристроїв намічена вже на квітень 2017 року (якщо на етапах зборів і виробництва нічого не зірветься).

Кабель Niftyx

Девайс Niftyx підтримує порти Lightning і USB, розробники також планують додати сумісність з Type-C. Представлено два варіанти пристрою: модель-кабель (NAB, Niftyx Awesome Bracelet) і модель зі вбудованим пауербанком (NLB, Niftyx LifeSaving Bracelet). Розрізняються, відповідно, ціною та наявністю/відсутністю компактного пауербанка. На обидва варіанти браслета Niftyx виробник обіцяє дати річну гарантію.

charging cable niftyx 3

За кампанією на краудфандинговій платформі Indiegogo отримати браслет NAB можна за 14$, а варіант з пауербанком, NLB, обійдеться користувачам вже в 18$. У роздрібний продаж вони відправляться за ціною в 30$ за NAB і 35$ за NLB.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар