Смартфон Moly X1 на платформі Windows 10 навряд чи піде далі краудфандінга

Смартфон Moly X1, на виробництво якого зараз збираються кошти на Indiegogo, представляється розробниками як девайс, що підходить для роботи і захищає дані. Швидше за все, він не продасться. Попереду ще трохи більше двох тижнів на збори коштів, але на момент написання цієї новини підписалося під проектом і внесло свої кровні тільки 14 чоловік. Розробники смартфона явно намагалися виїхати на популярності моделі HP Elite x3, вирішивши запропонувати більш доступну модель на Windows 10. Але на кампанію просто сумно дивитися. Вона безпосередньо доводить, що проблема ж не тільки в залізі.

Смартфон Moly X1, комплектація

Залізо обмежує програмне забезпечення, що особливо критично для смартфонів на Windows 10. І у Moly X1 залізо не таке вже й погане. Смартфон оснащений дисплеєм з роздільною здатністю в 720p і діагоналлю в 5,5 дюйма, процесором Snapdragon 410, 2 Gb оперативної пам'яті, 16 Gb внутрішньої пам'яті, задньої камерою в 13 мегапікселів, фронтальною в 5 мегапікселів і батареєю ємністю в 2 600 mAh. За всіма цими параметрами Moly X1 міг би стати гідним смартфоном середнього класу.

Смартфон Moly X1

Однак, з цим залізом Moly X1 упускає одну з найцікавіших можливостей Windows. Це Continuum для телефонів. Для смартфона, спрямованого на роботу, це значне упущення. Це обмежує користувача до роботи тільки з маленьким смартфонним екраном. Звичайно, наставити додатків UWP все одно буде можна, але робота з клавіатурою, мишею і нормальним монітором не зрівняється з роботою з одним тільки смартфоном. За винятком тих випадків, коли немає можливості сісти за комп'ютер прямо зараз, а терміни горять.

Звичайно, шанувальників смартфонів на Windows модель Moly X1 здатна привернути доступною ціною при непоганих технічних характеристиках (по кампанії на Indiegogo "рання пташка" доступна за 190 $ з різними специфікаціями по інтернет-мереж для різних континентів). Але, дивлячись на те, як кампанія протікає, складно повірити в те, що смартфон зможе дістатися до повноцінного виробництва. Розробники шукають мінімум 100 000 $ на виробництво, але за підтримки 14 учасників зібрали всього 2% від цієї суми. На жаль, але, ймовірно, Moly X1 залишиться тільки на Indiegogo, так і не перетворившись на повноцінний комерційний проект.

Смартфон Moly X1 в руці

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар