Планшет EE Robin з LTE і чотирьохядерним процесором для дітей

У EE повідомляють, що нова модель дитячого планшета Robin готова відправитися в продаж. Нова модель отримала можливість підключатися до 4G LTE-мереж, а також гумовий бампер, який оберігає планшет від пошкоджень під час тряски або падінь. Планшет Robin оснащений ігровою системою на одного або декількох гравців. Додаток Hopster для навчання і розваг було оновлено і значно покращено.

Планшет Robin дитина зможе брати з собою не тільки на прогулянки і в школу, але і в тривалі сімейні подорожі. На ньому вже попередньо встановлено понад 40 різноманітних ігор, а з ними освітні програми та електронні книги. Серед додатків встановлені такі популярні як Subway Surfer і Motion Sports. Вбудована камера дозволить дитині вільно грати в Motion Sports тільки за допомогою жестів, навіть не торкаючись пальцями до екрану.

Планшет EE Robin для дітей

Додаткові програми та ігри на планшет можна завантажувати через Google Play. Однак, дитина не зможе самостійно вантажити туди все, що їй здасться цікавим: на планшеті встановлено ​​систему батьківського контролю, по якій без схвалення батьків нічого нового не встановити. З Robin ви також отримуєте доступ до Hopster. Це освітньо-розважальна система для дітей від 6 років, де можна знайти епізоди дитячих програм, навчальні ігри та пісні. Налаштовувати і користуватися батьківським контролем просто.

Планшет EE Robin

Планшет оснащений чотирьохядерним процесором, 2 Gb оперативної пам'яті і 16 Gb вільного простору, до якого можна додати ще 32 Gb. Екран діагоналлю в 7 дюймів, вбудована камера всього на 2 мегапікселя. В Англії цей планшет вже почав продаватися. Вартість оголошена 129.99£, куди включено три місяці підписки на портал Hopster.

EE Robin

Шерон Мідоуз, представниця компанії EE каже:

— У минулому році ми представили перший 4G-планшет, розроблений спеціально для дітей. Він став одним з найпопулярніших різдвяних подарунків. В цьому році ми оновили Robin і тим самим знову вирішили для багатьох батьків проблему вибору подарунка. Планшет чудово підійде для тих, хто шукає розважальну, навчальну та при цьому захищену дитячу систему.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар