Новий смартфон Ektra від фото-виробника Kodak

Останнім часом смартфони рідко називають камерофонами, тому що сьогодні гарне фото-обладнання встановлено на багатьох. Але саме так можна назвати новий смартфон Ektra від компанії Kodak, яка зазвичай займається виробництвом саме фото-обладнання.

Для Kodak цей смартфон не став першим. Компанія вже представляла нам модель IM5, яка могла б стати першим дідусевим смартфоном. Але тепер IM5 може почити з миром, тому що на зміну йому прийшла Ektra. Смартфон, сфокусований на фотозйомці, оснащений лінзою в 21 мегапіксель, різними режимами зйомки і навіть встановленим додатком для обробки готових знімків.

Смартфон Ektra від компанії Kodak

Назва може здатися дивною, але фотографи-олдфагів можуть пригадати однойменну камеру Kodak, випущену в 1940-х роках. Сама назва дає нам зрозуміти, що Ektra стане в першу чергу камерою, одягненою в корпус високотехнологічного тонкого девайса, а вже потім смартфоном. Саме залізо нового камерафона розроблено компанією Bullit Group.

Смартфон Kodak Ektra

Роздільна здатніть основної камери склала 21 мегапіксель. Вона також отримала систему автоматичного фокусування, оптичної стабілізації зображення і навіть можливість записувати відео в 4K. Передня камера з роздільною здатністю 13 мегапікселів набагато ближче до смартфонних стандартів. Однак, суто по мегапікселям камери навіть спільно все ще не переплюнули монструозну камеру на 41 мегапіксель, встановлену на давнішню Nokia 1020.

Користувач зможе вибирати між різними режимами зйомки, серед яких Macro, Sport, Panorama, Video, Bokeh, HDR і Smart (вибирає найкращий режим для певної зйомки самостійно). Для більшості фотографів, на яких націлена Ektra, підійде Manual-режим з можливістю налаштовувати баланс білого, ISO і швидкість затвора.

Смартфон Kodak Ektra в руці

Знімки не буде потрібно переносити кудись на зовнішній носій, щоб перекинути на комп'ютер і почати обробку (у багатьох випадках), тому що чудовий додаток для редагування вже встановлено на самому камерафоні. Знімки можна буде моментально викладати в соцмережі або відправляти в Kodak, щоб їх для вас роздрукували. На справжньому фото-папері.

Працює Ektra на системі Android 6.0, під кришкою встановлені процесор Helio X-20 Decacore, 3 Gb оперативної пам'яті і батарея в 3 000 mAh. Досить стандартні показники. 32 Gb вільного простору на камерафоні вже є, але його завжди можна розширити за допомогою флешок. Дисплей діагоналлю в 5 дюймів, роздільна здатність екрану 1080p.

Камерофон Kodak Ektra

В Kodak повідомляють, що камерофон Ektra з'явиться в продажу до кінця цього року в Європі за ціною 550$. Ціну та точну дату релізу для інших світових регіонів оголошено не було.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар