WhammyPhone видає музичні звуки при згинанні

Концептом гнучкого смартфона сьогодні нікого не здивуєш. Тому що ці самі концепти і прототипи раз у раз демонструються навіть запеклими виробниками. Останній такий смартфон було представлено Lenovo ще влітку. Тепер свій варіант гнучкого смартфона представили розробники з університету Квінса. Девайс, що отримав назву WhammyPhone може стати першим гнучким смартфоном, які суміщають в собі функції музичного інструменту.

WhammyPhone дає користувачам можливість не просто згинати смартфон, але й отримувати при цьому різні звуки, наче це справжній музичний інструмент типу гітари або скрипки. Доктор Вертегаал, один з дослідників групи розробників, повідомляє:

— WhammyPhone пропонує абсолютно новий спосіб взаємодії зі звуком за допомогою смартфона. Таку взаємодію зазвичай отримати можна тільки під час роботи з цим музичним інструментом.

На WhammyPhone було встановлено тачскрін-екран FOLED (абревіатура для Flexible Organic Light Emitting Diode) з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів. На екрані відображаються клавіші, за допомогою яких користувач зможе грати на цьому своєрідному музичному інструменті. Це особливий цифровий синтезатор, що управляється вбудованим комп'ютером. Але для видобування звуку не потрібно буде натискати на клавіші. Екран буде потрібно по-різному згинати, щоб отримувати різні ж звуки і вибудовувати з них музичну композицію.

WhammyPhone

На демонстрації можливостей смартфона доктор Вертегаал також показував, що девайс може використовуватися в якості замикаючої системи управління для створення електронної танцювальної музики. За схожим принципом ді-джеї працюють з композиціями на своєму обладнанні. Доктор Вертегаал додає:

— З WhammyPhone найбільш важливо те, що користувач отримує кінестетичний фідбек, працюючи з ним. Такий же, як, наприклад, при взаємодії зі струнами струнного інструменту. Цей ефект може стати важливим для музикантів, а також вивести взаємодію зі смартфонами для них на принципово новий рівень.

Інформації про те, коли і де ця система може почати комерційно використовуватися, поки немає.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар