X-Connect: магнітний USB-конектор для всіх типів проводів

Поширена в сучасному світі ситуація: ви зі своїм смартфоном на платформі Android приходите до товариша, у якого з мобільної техніки вдома тільки Apple (або навпаки). Зарядка закінчується, свій кабель ви забули вдома, а дроту, що підходить до вашого девайсу,  поблизу немає. З кабелем X-Connect ця проблема більше не буде проблемою. Тому що це конвертер, який підійде абсолютно до будь-якого смартфону. Роз'єм до кабелю підключається магнітним способом.

Провід рекламується в першу чергу як сумісний з усіма аксесуарами. Але найцікавішим тут є принцип магнетизму, на якому він працює, а не його універсальність. Магнетизм дає користувачеві можливість взаємодіяти з кабелем найрізноманітнішими шляхами.

Зарядний пристрій X-Connect

Користувачеві більше не доведеться крутити кабель в руках, намагаючись застромити його в порт. Ця проблема і так була вирішена появою кабелю типу USB-C, але далеко не у всіх власників сучасних смартфонів відповідні порти. Звичайні USB-кабелі не завжди виходить увіткнути в телефон. З X-Connect ви можете один раз вставити насадку в порт, а потім просто кріпити до неї кабель. Турбуватися про те, що кабель випадково відкріпиться, з магнетизмом теж не доведеться.

Настав час для скепсису: невідомо, з якою швидкістю буде проходити заряд з цим кабелем для різних смартфонів. У різних входів, конвертерів і портів різна вхідна потужність. І це зроблено не просто так, не для того, щоб ускладнювати нам життя. З кабелем X-Connect нічого про потужність ми не дізнаємося, поки він не з'явиться в продажу.

Мгнітний USB-конектор X-Connect

Ще однією проблемою кабелю може стати та сама сумісність. На промо-матеріалах повідомляється, що він працює з пристроями Apple. Але ми бачимо систему Alpha Tip, а не кабель Lightning. Схоже, що схвалення у Apple розробники або не питали, чи просто не отримали.

З іншого боку, австралієць Вінсон Лью, що стоїть за кабелем X-Connect, заявляє, що його винахід вже схвалено комісіями FCC, CE і RoHS. Це підтверджує, що при виробництві кабелю не використовувалися ніякі небезпечні матеріали.

Кампанія зі збору коштів на зарядний пристрій X-Connect запущена через краудфандінговий проект Indiegogo.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар