У Lenovo презентували перші гнучкі гаджети, і гаджети що складаються

Після сьогоднішньої презентації нових гаджетів від Lenovo, компанія точно стане відома як виробник гнучких смартфонів і планшетів. Поки в Samsung тільки демонструє окремий дисплей що скуручується, розробники Lenovo вже зібрали перші гнучкі гаджети. Девайси зроблені виключно з гнучких компонентів і в майбутньому гнучкі смартфони і планшети з'являться не тільки в якості прототипів. Продемонстровані вони були на презентації Lenovo Tech World, можливості показувала одна з творців популярного мультсеріалу My Little Pony Меган МакКарті.

МакКарті на презентації використовувала два девайса. Один призначений для користувачів, у яких немає кишень. Якщо тобі не подобається тягати свій смартфон в кишені (а ще ти великий шанувальник науково-фантастичних фільмів дев'яностих років), тебе точно призведе в захват цей гаджет.

Девайс досить тонкий і його можна обернути і закріпити навколо зап'ястя. Коли він не використовується, він виглядає як звичайний браслет. Ймовірно, працювати він зможе як годинник, поки сидить на руці, і як телефон, коли з зап'ястя знімається. Концепт пристрою, що кріпиться на зап'ясті, був названий Cplus. І виглядає він ультра-сучасно!

lenovo cplus 2

lenovo cplus 1

lenovo cplus 3

Другий девайс також є тільки концепт, його назвали Folio. Варто відразу зауважити, що в Lenovo нічого не говорили про доступність пристроїв. Та й навряд чи вони відправляться на магазинні полиці в самий найближчий час. Представники компанії заявляли, що над пристроями ще належить попрацювати.

lenovo folio 1

lenovo folio 2

Folio — девайс що cкладається, який представляє собою щось середнє між смартфоном та планшетом. Коли тобі потрібен невеликий компактний екран, це телефон. Коли тобі потрібно розгорнути на повну чарівне відео з котиками з YouTube, ти просто розкладаєш його і отримуєш планшет. Простіше простого.

На ділі повноцінно захоплюватися рано. Телефон-планшет Folio від концепту Cplus відрізняється тільки форматом. Та й розробники практично не давали учасникам виставки чіпати нові пристрої. CTO компанії, Пітер Гортензіус говорив, що "ці пристрої не виживуть в дикій природі". Так що, колективно затримувати дихання ми не будемо, але за подальшою розробкою Folio і Cplus будемо уважно стежити.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар