Патент Galaxy X пропонує новий погляд на смартфони, що складаються

Вибухонебезпечні батареї не зупинили Samsung від розробки і продумування нових концептів для своїх майбутніх девайсів. У гонці за інноваціями ця компанія соромитися явно не збирається. Зараз найцікавішою і багатообіцяючою є розробка складаються смартфона. Можливо, він з'явиться досить скоро, адже в Samsung запатентували щось під назвою Galaxy X, так само відоме як проект "Valley". Правда, естетично це може виглядати не надто вражаюче. Судячи з креслень, нас може очікувати щось середнє між кнопковою Motorola RAZR і Microsoft Surface Book.

Тепер, поки ви не дуже надихнулися або засмутилися, саме час нагадати про те, що це всього лише патент. Немає ніякого натяку на вже готовий реальний продукт або просто робочий прототип, як і на його появу прямо в найближчому майбутньому. Ніяких публічних демонстрацій в перспективі нас не чекає. Максимум, на що ми можемо сподіватися, це знімки прототипу. Якщо його взагалі зберуть.

Судячи з патенту, Galaxy X буде ставати набагато більшим у розгорнутому стані. По довжині він більше нагадує пульт управління телевізором ніж смартфон. Знову ж, як раз як розкладачка Motorola RAZR. Так, схоже на те, що в Samsung нас хочуть повернути до розкладачок. Тільки тепер сенсорним і більш функціональним, а не кнопковим.

Патент Samsung Galaxy X

Однак, в складеному вигляді виглядає такий смартфон за патентом дивно. І трохи турбує. Стиль петлі був явно запозичений у Microsoft Surface Book. А це значить, що в Samsung може відчайдушно прилетіти судовий позов, якщо подібний смартфон все-таки з'явиться в продажу. Необхідність такої системи залишається поки для нас загадкою. Ми можемо тільки припускати, що це якийсь інженерний компроміс (і важливе дизайнерське рішення), завдяки якому смартфон можна буде складати, не побоюючись нашкодити екрану.

Ще нічого не говорилося про те, коли смартфон від Samsung, що скаладється, буде хоча б номінально анонсований. Раніше ходили чутки про те, що щось подібне ми побачимо до кінця цього року. Але з урахуванням фіаско компанії з вибухом батарейок, навряд чи тепер це трапиться до наступного року.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар