Новини концептів

Патент Galaxy X пропонує новий погляд на смартфони, що складаються

Вибухонебезпечні батареї не зупинили Samsung від розробки і продумування нових концептів для своїх майбутніх девайсів. У гонці за інноваціями ця компанія соромитися явно не збирається. Зараз найцікавішою і багатообіцяючою є розробка складаються смартфона. Можливо, він з'явиться досить скоро, адже в Samsung запатентували щось під назвою Galaxy X, так само відоме як проект "Valley". Правда, естетично це може виглядати не надто вражаюче. Судячи з креслень, нас може очікувати щось середнє між кнопковою Motorola RAZR і Microsoft Surface Book.

З Motorrad Vision Next 100 від BMW мотоциклістам майбутнього не будуть потрібні шоломи

Мотоцикли — не самий безпечний засіб пересування. Але в BMW представили концепт такого двоколісного транспорту, що володіє настільки футуристичним штучним інтелектом, що мотоциклістові не будуть потрібні для їзди ні шолом, ні захисний одяг. Розумний асистент мотоцикла Motorrad Vision Next 100 допоможе уникнути численних неприємних ситуацій на дорозі. Хоча, вчитися їздити, дотримуючись правил дорожнього руху, все одно доведеться, адже повністю автономним цей байк не буде.

Samsung патентує стилус із вбудованим спікером

Схоже, що в Samsung ще не закінчили приносити інновації до сфери виробництва стилусів. Або, принаймні, не закінчили фонтанувати божевільними ідеями, що їх стосуються. Патент, який компанія Samsung заповнила ще в березні, представляє нашій увазі стилус, який працює ще і як спікер смартфона. Інформацію про патент було цими днями надруковано.

Концепт мультимоторного велосипеда Visionbike від компанії Brose

Незважаючи на те, що далеко не всім велосипедистам потрібен (або взагалі подобається) електричний мотор у їх залізному коні, ринок електробайків стрімко розширюється. Німецький виробник Brose навіть розраховує збільшити кількість моторів на один велосипед. Концепт Visionbike від цієї компанії, мабуть, один із самих божевільних в плані дизайну велосипедів на сьогоднішній день. Модель, представлена на шоу Eurobike 2016, отримала мультимоторную систему.

Прототип BladeGlider від Nissan мчить прямо в майбутнє

Прямо зараз в Ріо проходить не тільки Олімпіада. У цьому ж місті Бразилії демонструється перший прототип BladeGlader від Nissan. Розробники прихопили парочку таких прототипів, заснованих на моделі 2013 разом з собою в Музей Завтрашнього Дня, щоб продемонструвати свої найсерйозніші наміри в справі створення бездимних автомобілів.

У Lenovo презентували перші гнучкі гаджети, і гаджети що складаються

Після сьогоднішньої презентації нових гаджетів від Lenovo, компанія точно стане відома як виробник гнучких смартфонів і планшетів. Поки в Samsung тільки демонструє окремий дисплей що скуручується, розробники Lenovo вже зібрали перші гнучкі гаджети. Девайси зроблені виключно з гнучких компонентів і в майбутньому гнучкі смартфони і планшети з'являться не тільки в якості прототипів. Продемонстровані вони були на презентації Lenovo Tech World, можливості показувала одна з творців популярного мультсеріалу My Little Pony Меган МакКарті.

Shell і дизайнер болідів McLaren представляють спільний міський концепт-кар

Відома нафтогазова компанія Shell днями представила концепт легкого тримісного міського автомобіля. Технічні характеристики автомобіля схожі з характеристиками інших подібних маленьких машинок. Наприклад, двигун потужністю в 43 кінських сили витрачає всього 4 літри палива на 170 кілометрів.

Підписатися на цей канал RSS