Концепт мультимоторного велосипеда Visionbike від компанії Brose

Незважаючи на те, що далеко не всім велосипедистам потрібен (або взагалі подобається) електричний мотор у їх залізному коні, ринок електробайків стрімко розширюється. Німецький виробник Brose навіть розраховує збільшити кількість моторів на один велосипед. Концепт Visionbike від цієї компанії, мабуть, один із самих божевільних в плані дизайну велосипедів на сьогоднішній день. Модель, представлена на шоу Eurobike 2016, отримала мультимоторную систему.

Visionbike привертав до себе увагу комбінацією зі сміливої конструкції та яскравих кольорів. Він виглядає цікавіше, ніж багато інших електричних байків від Brose. З цим концептом розробники вирішили продемонструвати, що мотор електричного велосипеда може не тільки асистувати педалям, але й поліпшити ергономічність і функціональність усього пристрою. Велосипед не тільки чіпляє погляди, але й має корисні вбудовані системи.

Велосипед Visionbike від компанії Brose

Руль байка виконано в незвичайному форматі, з боку виглядає навіть безглуздо. Він невеликий, кожна рукоять нібито проростає з передньої частини велосипеда, немов крило. Але це кермо обов'язково покаже свої переваги, коли транспортний засіб буде потрібно перенести або кудись перевезти. Коли байк припаркований, рукоятки автоматично опускаються до рами, що дозволяє влаштувати його навіть в самому невеликому просторі.

Велосипед Visionbike

Сідло також автоматично опускається, коли велосипед припаркований. Воно ховається між рамою і заднім колесом. Система заодно працює як замок для колеса, запобігаючи крадіжці байка. Звичайно, на всі сто відсотків бути впевненим в тому, що велосипед ніхто не вкраде, не можна. Але зловмисник на ньому точно не зможе виїхати.

Brose Visionbike

Автоматизовані кермо і сідло допоможуть користувачам і в налаштуванні. Відрегулювати висоту сидіння і керма можна буде без будь-яких додаткових інструментів. Досить просто натискати на кнопку і вибір між режимами. До того ж, для зручності транспортування, сидіння можна перевернути вертикально або горизонтально.

В Brose згадували, що основний блок велосипеда і колеса зроблені з вуглеволокна. Вага велосипеда через це напевно значно збільшилася, але такі технічні характеристики для концепту транспортного засобу не є надто важливими. У Brose також сподіваються, що їх дизайн надихне розробників електричних велосипедів на створення нових цікавих моделей. І, звичайно, змусить купити безліч моторів від Brose для їх розробки.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар