Байк Quirky Kwiggle, що скаладається, готовий відправитися у виробництво

Дизайнери не перестають шукати оригінальні шляхи по створенню байків, що складаються, роблячи їх все більше і більше компактними. Кожен намагається зробити найменший і легкий, але при цьому потужний транспортний засіб. Велосипедом Kwiggle Bike нас дражнили ще в 2013 році. Здавалося, що про нього вже можна забувати, але ні. Він все ще може поборотися за звання самого компактного і легкого. Після трьох додаткових років розробки і налагодження, байк нарешті добрався до кампанії зі збору коштів на повноцінне виробництво на Kickstarter.

Виглядає Kwiggle як щось середнє між велосипедом, скутером і моноциклом. Водій розташовується на ньому практично стоячи. Сидіння тут є, але воно необхідне виключно для підтримки. Зручним його назвати не повернеться язик. Виглядає все це дивно. Але розробники стверджують, що подібний стан добрий для спини. Позиція страхує від перенапруги хребта в області плечей і шиї.

Складається байк Quirky Kwiggle

Коли приходить час прибрати байк або проїхатися з ним в громадському транспорті, Kwiggle складається до розмірів 55 х 40 х 25 см. Важить він всього 8,5 кг. У порівнянні з версією 2013 року підсумковий пристрій примудрився навіть набрати вагу. Але при цьому він все ще набагато легший, ніж багато байків, заявлених як ультра-легкі. Хоча й найлегшим він в результаті не став.

Щоб зробити фінальну модель практичною і портативною для людини, розробники вирішили використовувати пластичний алюміній. З цим рішенням довелося і первісний дизайн дещо змінити. В результаті байк отримав суцільні колеса, суцільні вилки керма і гнуту задню раму. Також тепер він оснащений збільшеними пневматичними шинами і вбудованим захистом коліс, гальм і важелів. Всього цього у прототипу не було.

Складається велосипед Quirky Kwiggle

Вам здається, що байк буде незручним? На Eurobike expo на собі його випробували 250 чоловік. І підтвердили, що він тільки спочатку здається дивним, але до цього звикаєш буквально за пару хвилин. Навряд чи ми найближчим часом побачимо повноцінні марафони на таких байках, але шлях від будинку до метро або роботи він напевно допоможе скоротити.

Велосипед Quirky Kwiggle

Кампанія на Kickstarter зі збору коштів на байк буде запущена 1 грудня. Немає ніякої інформації про терміни доставки байків інвесторам. Розробники нічого не говорять і про майбутню роздрібну ціну. Але відомо, що по кампанії на Kickstarter замовити його собі можна буде за інвестицію в 1 580 $ і більше.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

2 коментарі

 • Dedmopo3
  Dedmopo3 Середа, 30 листопада 2016, 11:26

  Да с такой ценой они врядле что то на кикстартере соберут

  Коментувати

 • NEITRINO
  NEITRINO Неділя, 27 листопада 2016, 21:40

  Ну я бы конечно купил такую вещицу... Но 1500 уе... за велик, пусть даже складной, как то сильно круто!

  Коментувати

Залишити коментар