З Force Band від Sphero ви будете відкривати двері як справжній джедай

Переносний пульт управління Force Band від Sphero зможе кожного перетворити на справжнього джедая. Він дозволить контролювати іграшку BB-8, що стала останнім часом неймовірно популярною. А крім неї ще й більшість домашніх предметів інтернету речей, приєднаних до IFTTT. Навіть смартфоном можна буде керувати за допомогою жестів контролю. Будь-який шанувальник "Зоряних воєн" мріяв розкрити в собі силу, щоб справлятися з дрібними домашніми справами, не встаючи з дивана. Голосовий контроль і девайси управління навіть близько не зрівняються Force Band!

Сам девайс було представлено з іграшкою BB-8 ще рік тому. Анонс давав зрозуміти, що він буде чимось більшим, ніж просто пульт управління для одного пристрою. Так і вийшло.

Через супутній додаток користувачі отримують доступ до домашніх девайсів. І налаштовують принцип управління. Так під поштовх сили ви зможете відразу включати імперський марш Джона Вільямса. І встановити цей рух на перемикання кольору в розумному освітленні. Або на те, щоб відповісти на телефонний дзвінок.

Sphero Force Band і іграшка BB-8

Force Band працює з системою управління девайсами інтернету речей IFTTT (вам буде потрібно впевнитися в тому, що у вас встановлено ​​останню версію програми). Налаштовувати шляхи управління можна як через додаток до Force Band, так і через веб-портал. Користувачеві пропонується три варіанти тригерів для управління, заснованих на рухах, що здійснюються джедаями у всесвіті "Зоряних воєн". Це "поштовх сили", "натяг сили" і "зупинка сили".

Пульт Sphero Force Band

Чи зробить Force Band ваше життя набагато простішим? Навряд чи. Але девайс точно допоможе вам втілити в життя багато фантазій, пов'язаних з джедайськими можливостями.

Скільки джедайського контролю ви отримаєте, залежить від ваших девайсів, додатків до них і основного мобільного пристрою. Найкраще працювати з системою IFTTT, пов'язаною з девайсом на Android. Але це не означає, що користувачів iOS обділили. Головна перевага IFTTT в її гнучкості. При бажанні можна поекспериментувати з налаштуваннями і відчути себе справжнім майстром Йодой. Обійдеться такий браслетик вам у 80$ . Якщо до нього ви хочете отримати і іграшку BB-8, то доплатити потрібно ще 150$ .

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар