Велосипед

Байк Quirky Kwiggle, що скаладається, готовий відправитися у виробництво

Дизайнери не перестають шукати оригінальні шляхи по створенню байків, що складаються, роблячи їх все більше і більше компактними. Кожен намагається зробити найменший і легкий, але при цьому потужний транспортний засіб. Велосипедом Kwiggle Bike нас дражнили ще в 2013 році. Здавалося, що про нього вже можна забувати, але ні. Він все ще може поборотися за звання самого компактного і легкого. Після трьох додаткових років розробки і налагодження, байк нарешті добрався до кампанії зі збору коштів на повноцінне виробництво на Kickstarter.

Концепт мультимоторного велосипеда Visionbike від компанії Brose

Незважаючи на те, що далеко не всім велосипедистам потрібен (або взагалі подобається) електричний мотор у їх залізному коні, ринок електробайків стрімко розширюється. Німецький виробник Brose навіть розраховує збільшити кількість моторів на один велосипед. Концепт Visionbike від цієї компанії, мабуть, один із самих божевільних в плані дизайну велосипедів на сьогоднішній день. Модель, представлена на шоу Eurobike 2016, отримала мультимоторную систему.

Новий гаджет від Xiaomi - електричний велосипед, що складається

Чи залишилося ще на сучасному ринку хоч щось, що не продає китайська фірма Xiaomi? Компанія, відома своїми бюджетними та потужними смартфонами, не так давно анонсувала свого першого дрона, якраз після випуску розумної рисоварки, а тепер прийшов час електричного велосипеда.

Підписатися на цей канал RSS