Новий гаджет від Xiaomi - електричний велосипед, що складається

Чи залишилося ще на сучасному ринку хоч щось, що не продає китайська фірма Xiaomi? Компанія, відома своїми бюджетними та потужними смартфонами, не так давно анонсувала свого першого дрона, якраз після випуску розумної рисоварки, а тепер прийшов час електричного велосипеда.

Mi QiCYCLE Electric Folding Bike, як можна здогадатися з назви, також складається. Він поставляється з мотором у 250 ват і 36 вольт, працює на літієвих батареях від Panasonic. Так, на батареях такого ж типу працюють і пристрої від Tesla. Ось тільки батарейка на велосипеді Xiaomi дає змогу проїхати на одній зарядці 45 км.

Електровелосипед Mi QiCYCLE в складеному вигляді

Велосипед, судячи з його вигляду, відмінно підійде тим, кому доводиться регулярно кататися на роботу в умовах великого міста. Якщо вам не підходить модний електричний скейтборд або повноцінний електроскутер, на яких щосили розсікають в Китаї і США, зверніть увагу на цей електровелосипед.

Електровелосипед Mi QiCYCLE

Електровелосипед Mi QiCYCLE

Як і будь-який інший продукт від Xiaomi, новий електричний велосипед Mi QiCYCLE став "розумним" гаджетом. Це означає, що поставляється він разом з окремим додатком, через який ви зможете отримати всю необхідну інформацію про вашу поїздку. У додатку буде відображатися швидкість, пройдена дистанція, кількість спалених калорій, дані з GPS-навігатора і статус самого велосипеда. Але є і ще дещо. У Xiaomi повідомляють, що велосипед оснащений системою, сенсори якої дозволять оптимізувати ту напругу, яку ти використовуєш, поки крутиш педалі. Завдяки цьому, катаючись на велосипеді, не вийде надмірно перенапружити м'язи. Систему назвали IDbike Torque Measurement Method.

Складається електричний велосипед Mi QiCYCLE

Так само, як і з Mi Drone, спочатку велосипед Mi QiCYCLE буде поширюватися по краудфандінговій системі через додаток Mi Home. Це означає, що пристрій не буде повноцінно представлено до тих пір, поки не набереться певна кількість попередніх замовлень. Принцип схожий на роботу порталу Kickstarter.

Початкова ціна на велосипед оголошена в 3 000 RMB. Це приблизно 455 $. І, як це зазвичай буває з Xiaomi, для початку поставлятися Mi QiCYCLE буде тільки на території Китаю. Пристрій стає частиною нової системи Xiaomi   — Mi Ecosystem — яка спрямована на поширення продуктів від партнерів компанії. Традиційно Xiaomi займається ребрендингом і поширює продукцію інших виробників по своїх каналах, програма Mi Ecosystem дозволить фірмі розширитися. І поширювати ще більше різноманітних бюджетних гаджетів.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар