Розумний спортивний одяг посилає SOS-повідомлення вашим близьким

Sensoria анонсувала краудфандінгову кампанію на збір коштів для виробництва нової лінійки футболок і спортивних бюстів із вбудованими моніторами серцевого ритму. На новий додаток від розробників тепер також буде надходити інформація про те, чи не страждаєте ви від затримки серцевих скорочень. А якщо вам потрібна буде допомога, додаток буде розсилати повідомлення про це вашим дорогим і близьким людям.

Новий розумний спортивний одяг від Sensoria працює приблизно так само, як і попередня лінійка. В одяг вбудовуються електроди, а потім прикріплюється знімний монітор серцевого ритму. Важливою відмінністю крім нових можливостей стали дизайн, кольори і матеріали, з яких виробляється одяг. Чоловіча модель з безрукавки перетворилася на повноцінну футболку з коротким рукавом, а спортивний жіночий ліфчик став краще підтримувати. Обидва варіанти одягу поставляються в блакитному або червоному кольорі.

Розумна футболка від Sensoria

Найважливішим став новий додаток Sensoria Fitness, з яким стає простіше формувати свої тренування і за отриманими даними вирішувати, чи варто зменшити обороти або навпаки займатися жорсткіше. Нова версія програми розроблена для того, щоб допомагати користувачам визначати, чи нормально працює їх серце. Додаток моніторить серцевий ритм і змінні ритму, використовуючи при цьому розроблений для кардіологів алгоритм. Кардіологічний алгоритм називається Heart Sentinel.

Розумна спортивний одяг від Sensoria

Монітор відстежує перебої в роботі серця, такі як шлуночкова тахікардія або фібриляція шлуночків, які можуть стати причиною зупинки серця, викликаної перенапруженням в результаті тренування. Якщо ви опинилися в групі ризику, додаток від Sensoria обов'язково надішле моментальне повідомлення. А якщо посеред тренування ви все-таки почали страждати від затримок серцевих скорочень, вашим близьким будуть відправлені повідомлення з проханням про допомогу і ваше місцеположення.

Розумний ліфчик від Sensoria

Першими, хто зможе скористатися новою лінійкою фітнес-одягу   Sensoria з новим же додатком, будуть люди, що вклалися в краудфандінгову кампанію. Публічно доступним додаток стане пізніше в цьому році. Кампанія на Kickstarter буде запущена на наступному тижні, по ній можна буде оформити за 79 $ модульний серцевий монітор і (на вибір) чоловічу футболку або жіночий спортивний ліфчик. Відправку за попереднім замовленням розробники планують почати в жовтні.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар