Куртка Smart Jacket 2.0 від HALLAM New York вражає 29 розумними функціями

Розумний одяг вже не просто існує, а й активно розвивається. Але вперше в одну куртку додумалися впихнути аж 29 функцій, перетворивши її в одну з найбільш просунутих в світі на сьогоднішній день. Куртка підійде для тих, хто постійно користується смартфоном (тобто, практично, для всіх) та багато подорожує. При цьому доступна вона в трьох різних дизайнах: це проста худі, бомбер і класичне пальто.

Три види розумних курток від HALLAM New York

А ось типів курток чотири. Модель Basic пропонує 18 розумних функцій, серед яких зарядна кишеня, можливість заряджати саму куртку при використанні, вбудований Bluetooth-кабель, кишеня для автоматичного програвання музики, автоматичне з'єднання з обраними функціями, подушечка для шиї, вбудовані рукавички та інші. Модель Smart підходить найбільше користувачам смартфонів, в ній до базових функцій додається ще шість, серед яких є GPS-відстеження, контроль музики, можливість отримувати повідомлення зі смартфона, функція захисту смартфона і режим Селфі. Модель Workout призначена для тих, хто займається спортом, але до неї додається тільки світловідбиваюча смужка на рукаві. А ось ще 4 додаткових функції отримати можна купуючи куртку Travel, з нею йде трипод для Селфі, ланцюг для ключів, ультра-тонка батарея і кепка.

Куртка Smart Jacket 2.0 від HALLAM New York

Базова куртка по кампанії на Kickstarter обійдеться в 79$ (роздрібна планується в 179 $), модель Smart в 99$ (219 $ в роздріб), куртка Workout за 119$ (в роздріб 269 $), а фінальна модель Travel в 279$ (в роздріб 479 $). Розробники розумної куртки також пропонують можливість додавати потрібні вам функції за доплату. Дизайн за додаткову суму також можна кастомізувати (міняти кольори, додавати написи).

Куртка Smart Jacket 2.0

Розумні функції куртки залежать від невеликих вбудованих девайсів. Так завдяки бейджу на рукаві ви зможете перевіряти, де знаходиться ваш смартфон (він підтримує Bluetooth 4.0). Відстежувати місцезнаходження ключів на ланцюзі також можна. А девайси в кишенях дозволяють заряджати смартфон та інші пристрої, управляти ними. Можливостей роботи з курткою багато, зовні вона виглядає стильно.

Мінімальна сума зборів кампанії на Kickstarter вже досягнута. Якщо кампанія збере 700 000 $, розробники підключать додаток. Відправка курток першим покупцям намічена на квітень 2017 року.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар