Baubax додасть бездротові зарядні порти в твій одяг

Життя було б в рази простішим, якби ми могли заряджати свої гаджети просто поклавши їх в кишеню або сумку. Розробники, які представили стартап Baubax, подумали про те ж. І тому представили на Kickstarter набори одягу з бездротовими зарядними портами.

Задумка дуже проста. Вставити батарейку (QI-стандарту) у заховану внутрішню кишеню та відвести від неї по одягу дроти до зарядних портів. Акумулятор ємністю в 5 000 mAh, згідно з повідомленням розробників, здатний повністю зарядити айфон, розумний годинник або чотири цикли бездротових навушників. Лінія одягу від Baubax просто дозволяє заряджати гаджети, якщо можливості (чи бажання) підключитися до мережі у вас немає. Користувачі Apple зможуть інвестувати в Baubax трохи більше, щоб отримати абсолютно бездротовий набір одягу та спокійно заряджати свої пристрої.

Одяг від Baubax дозволяє заряджати гаджети

В Baubax представили кілька видів одягу. Серед доступних моделей для чоловіків є світшоти (200 $), жилети (200 $), куртки бомбери (300 $), джинси (150 $), приталені джинси (150 $), брюки чино (150 $) і шорти чино (120 $ ). За тією ж ціною продаються і варіанти такого ж одягу для жінок. Але конкретно жіночих моделей стартап поки не представив, дослідження Baubax показали, що жінки набагато рідше ховають свої телефони в кишені, особливо в задні.

Одяг від Baubax дозволяє заряджати навушники

Представлені прототипи ще допрацьовуються. Розробники все ще займаються рафінуванням блоку батареї і створенням більш компактного контролера. Але пристрій вже працює. При демонстрації прототипу необхідно було почекати кілька секунд, перш ніж iPhone починав заряджатися. Але ось Apple Watch на прототипі з додатковим коннектором для них (плюс 70 $) вже через кілька секунд, навпаки, почали розряджатися.

Одяг від Baubax дозволяє заряджати гаджети

За 40 $ можна купити чоловічий чи жіночий гаманець, а заодно зарядну панель, яку можна розташувати в зручному місці, щоб заряджати відразу два девайса. У перспективі Baubax збираються випустити розумну зарядку вже для свого одягу, щоб вона автоматично заряджалась, коли ви вішаєте його до шафи.

Звичайно, ідея одягу з зарядкою чудова. Але поки складно уявити її у повсякденному використанні. Так, вона відмінно підійде для подорожей, але для щоденного використання не дуже. Це ж доведеться щоранку перед роботою переконуватися в тому, що ви влізли в правильні штани! Набагато простіше закинути бездротову батарейку в сумку або рюкзак.

Одяг доступний для попереднього замовлення. Але отримати його на руки ви зможете не раніше, ніж в червні 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар