Яскравий 3D-принтер da Vinci miniMaker для роботи з дітьми

3D-принтер da Vinci miniMaker був розроблений для того, щоб його можна було вільно розміщувати в школах. З цим принтером маленьким майбутнім дизайнерам і інженерам буде простіше зрозуміти, як працює сучасне аддитивное виробництво. Розробники, китайська компанія XYZ Printing, представили пристрій яскравим і барвистим, що привертає увагу дітей.

3D-принтер da Vinci miniMaker

З міні-принтером діти можуть розважатися, займатися своєю творчістю і пізнавати сучасні технології. Розробники також наполягають на тому, що цей пристрій може бути повноцінним і ефективним інструментом для виробництва, незважаючи на його зовнішній вигляд і компактну форму. Розміри пристрою   — 15х15х15 см. Представлена модель вийшла на 30% менше попереднього принтера для новачків, випущеного компанією.

3D-принтер da Vinci miniMaker

З огляду на те, що da Vinci miniMaker орієнтований на дитячу аудиторію, розробники забезпечили його талером друкарської машини, що не нагрівається. А друкувати він може тільки за допомогою нетоксичних PLA-волокон від компанії XYZ Printing, що є біорозкладними. Матеріал для друку уважно тестували на предмет знаходження в ньому металів і токсичних сплавів перш, ніж схвалити до поширення і використання в дитячому принтері.

Девайс влаштований так, щоб його просто було використовувати. Він отримав вбудовану систему авто-калібрування, завдяки якій можна отримати відмінні 3D-моделі без додаткової ручної настройки обладнання. Система дбайливо працює над розміром і формою моделі, яка повинна обов'язково вписуватися на друковану поверхню. Завдяки автоматичному калібруванню можна отримати настільки акуратні моделі, наскільки це взагалі можливо на даний момент.

3D-принтер da Vinci miniMaker

Пристрій радує не тільки безпечним і ефективним залізом. На додаток до нього покупці отримають доступ до набору додатків під назвою "Educational Ecosystem" ("Освітня екосистема"), завдяки якому вчителі і студенти зможуть успішно та інтерактивно працювати з da Vinci miniMaker, пізнаючи тонкощі дизайну та виробництва. Серед навчальних програм є бібліотека, в якій знаходиться більше 4 500 3D-моделей, від іграшок до арт-об'єктів, які можна самостійно роздрукувати.

Продаватися da Vinci miniMaker почне з третьої чверті 2016 року. Ціна призначена досить прийнятна   — 230 $.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар