Принтер

HP Sprocket миттєво роздруковує ваші фотографії

Створення Селфі і захоплення цікавих кадрів за допомогою смартфонів вже встигло стати нормальною справою, для кого-то навіть звичним. Але навіть найбільші прихильники технічного прогресу часом хочуть отримати на руки фізичне підтвердження своїх спогадів, зображених на цифрових фотографіях. Справжні фото можна вставляти в фотоальбом, клеїти на колажі, кріпити на стіни або дарувати друзям.

Яскравий 3D-принтер da Vinci miniMaker для роботи з дітьми

3D-принтер da Vinci miniMaker був розроблений для того, щоб його можна було вільно розміщувати в школах. З цим принтером маленьким майбутнім дизайнерам і інженерам буде простіше зрозуміти, як працює сучасне аддитивное виробництво. Розробники, китайська компанія XYZ Printing, представили пристрій яскравим і барвистим, що привертає увагу дітей.

Цей лазерний 3D-принтер друкує металом прямо в повітрі

Новий 3D-принтер, розроблений в Гарварді, здатний створювати металеві об'єкти, які звичайні 3D-принтери зробити не можуть. Замість того, щоб накидати один шар на інший, ця машина розроблена так, щоб виплавляємий метал негайно самостійно застигав, зберігаючи форму. Це дозволить вільно друкувати деталі, які виглядають так, немов вони органічно застигли прямо в повітрі.

3D-принтер Mcor Arke друкує з паперу

Складно собі уявити матеріал, на якому б не друкував 3D принтер. На минулій нещодавно виставці CES компанія Mcor запропонувала на суд громадськості 3D-принтер Mcor Arke. І хоча виріб – далеко не перший паперовий принтер серед досягнень бренду, своїми особливостями нова модель може похвалитися.

Підписатися на цей канал RSS