HP Sprocket миттєво роздруковує ваші фотографії

Створення Селфі і захоплення цікавих кадрів за допомогою смартфонів вже встигло стати нормальною справою, для кого-то навіть звичним. Але навіть найбільші прихильники технічного прогресу часом хочуть отримати на руки фізичне підтвердження своїх спогадів, зображених на цифрових фотографіях. Справжні фото можна вставляти в фотоальбом, клеїти на колажі, кріпити на стіни або дарувати друзям.

Камери полароїдні типу знову стають популярні, такий апарат випустили навіть в Leica . Тепер до цієї гонки приєдналася і компанія HP. Ні, виробник комп'ютерної техніки не став робити повноцінний фотоапарат. У HP адже роблять не тільки ноутбуки, але і принтери. Саме в форматі кишенькового переносного принтера і був зроблений девайс HP Sprocket.

Принтер HP Sprocket

Вже сама назва "Sprocket" говорить про те, що принтер буде компактним (співзвучно з "pocket", що перекладається як "кишеню"). За фактом, навіть ваш смартфон може виявитися більше девайса. Але, як то кажуть, малий, та молодецький: принтер зможе робити фото формату 2х3 в будь-який момент і де завгодно. Отримані знімки можна буде відразу клеїти на всякі поверхні, просто знявши задній шар паперу.

Компактний принтер HP Sprocket

У HP вийшло зробити принтер таким компактним тому, що в компанії позбулися звичних чорнила. Замість них тут використовується технологія ZINK Zero Ink, та ж, що і на фотоапаратах Polaroid і LG. Замість того, щоб наносити чорнило на папір, ZINK виділяє кольору з неї. Суть друку в правильному нагріванні паперу для отримання певного кольору.

Чорнило не потрібні, це означає, що в кишені у вас нічого не проллється. Сумка не буде зіпсована, а фотографії зможуть друкуватися в будь-який момент. Мінуси? Для друку потрібно спеціальний папір, яка коштуватиме всяко вище, ніж звичайна фотопапір.

Корпус пристрою білого кольору, доступні варіанти з акцентами (логотип і оформлення по дрібниці) чорного, срібного або рожево-золотого кольорів. Кольоровий фото принтер HP Sprocket варто 129.99$, в комплекті з ним вже йде упаковка паперу HP ZINK Photo Paper з 10 штук. Кожна додаткова упаковка (вже з 20 штук) обійдеться власникам таких компактних принтерів в 9.99 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар