У Leica представили камеру з миттєвими знімками Sofort

Кілька років тому фотоапарати, що роблять миттєві знімки, здавалися безглуздими і непотрібними. Але зараз вони повертаються в моду як таке собі ретро. Свої нові фотоапарати такого типу вже випустили Fujifilm, Lomography і Impossible Project. Тепер і розробник Leica вирішив зайнятися подібними камерами і представив свій варіант, модель Sofort, що зовні неймовірно нагадує логотип інстаграма.

Камера Leica Sofort високотехнологічна (чого і слід було очікувати від виробника) і стильна, вона стає першим фотоапаратом з миттєвим друком фотографій від цієї фірми. Її зовнішній вигляд розроблявся командою дизайнерів з Німеччини, і дизайн, що врешті решт було отримано, напевно стане хітом серед шанувальників фотографії. Колір корпусу варіюється, є три варіанти: помаранчевий, м'ятний та білий.

Фотоапарат з миттєвою печаткою Sofort від компанії Leica

Але, звичайно, не дизайном єдиним. На камері встановлено ​​лінзу Hector, що витягується за допомогою об'єктива. Вона дає еквівалентний огляд в 34 мм. Фокуса тут три. Перший, Macro, необхідний для зйомки на відстані в 0,3-0,6 м. Режим Close дозволить знімати предмети на відстані 0,6-3 м. А режим Far Range дає можливість захопити в кадр предмети з відстані більшої ніж 3 метри. Режимів зйомки тут набагато більше, ніж на інших подібних фотоапаратах. Є автоматичний режим, моди для вечірок або спортивних змагань, макро-зйомка і навіть режим для Селфі. Для останнього тут є прямокутне дзеркало, що допоже впевнитися в тому, що кадр із зображенням вашого обличчя вийде чудовим і з потрібного кута.

Камера Sofort Leica

Розміри камери складають 124 х 94 х 58 мм, важить вона 305 г. Розміри і вага дозволять носити її з собою всюди. На задній частині фотоапарата розташовані кнопки управління і старий добрий LCD-дисплей. Якщо ви знімаєте в темряві, то зможете використовувати вбудований спалах. На одному заряді батареї можна зробити близько 100 фотографій.

Фотоапарат з моментальною печаткою Leica Sofort

Sofort використовує плівку для друку Instax Mini, в Leica також поширюватимуть власну кольорову й монохромну плівки. Фотографії з обох плівок виходитимуть з рамкою теплого кремового кольору, що нагадає користувачам про старі полароїдні знімки.

Нижче ви можете подивитися відеоролик даного пристрою, або ж відвідайте сторінку, де представлені всі відео новинок науки і техніки нашого сайту.

Фотоапарат Leica Sofort буде доступний з листопада, ціна оголошена в 215 євро. Вартість в доларах поки не була вказана, але вийде щось близько 285$. Плівку потрібно купувати окремо, монохромна обійдеться в 14,5 $, а кольорова в 12,5 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар