Фотоапарат Nikon D5600 пропонує постійне з'єднання зі смартфоном

Компанія Nikon анонсувала нову модель фотоапарата D5600 середнього цінового сегмента. З цією камерою ділитися знятим контентом стане ще простіше і швидше завдяки постійному Bluetooth-з'єднанню зі смартфоном. Також камера оснащена APS-C сенсором на 24 мегапікселя і тачскріном з усім функціоналом моделі-попередника.

Модель D5600 слідує за останніми оновленнями флагмана Nikon і моделями середнього класу, представленими раніше в цьому році, разом з моделями D500 і D3400. На жаль, коли придивитися пильніше, виявляється, що нова камера являє собою оновлений варіант моделі D5500, для якої основним додаванням стало з'єднання SnapBridge. Інші характеристики камери залишилися практично тими ж. Це означає, що сенсор APS-C на ній стоїть той же самий, діапазон ISO між 100 і 25600, а максимальна швидкість зйомки становить 5 кадрів в секунду. Автофокус працює по системі в 39 точок розпізнавання з 9 хрестоподібними сенсорами.

Фотоапарат Nikon D5600

Режим відеозапису все ще пропонує зйомку максимум на FullHD 1080p 60 fps, що точно засмутить тих, хто розраховував на підвищення дозволу до 4K. Зовні камера виглядає практично ідентично своєму попереднику. Відрізняється лише номер моделі на корпусі. В іншому ми маємо ті ж досить компактні розміри і тачскрін діагоналлю в 3,2 дюйма.

Nikon D5600

Основним апгрейдом стало додавання системи з'єднання SnapBridge, що використовує Bluetooth для постійного зв'язку зі смартфоном на iOS або Android без зайвої витрати енергії батареї на це. Це дозволить ділитися фотографіями швидше. Доступна буде навіть можливість синхронізувати зображення на смартфоні одночасно зі зйомкою. Камера автоматично переключиться на стандартне Bluetooth або Wi-Fi з'єднання, якщо буде потрібно перенести зображення з високою роздільною здатністю або вести безперервну зйомку.

Решта поновленнь є незначною. Так тепер можна використовувати тачскрін для настройки точки фокуса або роботи з видошукачем. Заодно камеру забезпечили вдосконаленою панеллю прокрутки для швидкого перегляду одержаних зображень в режимі відтворення. Є тут і мод таймплапса, запозичений з більш просунутої моделі камери D7200.

Камера Nikon D5600

Модель Nikon D5600 з лінзами 18-55 мм буде коштувати 990$, а з лінзами 18-140 мм 1230$. Продаж почнеться по території Європи, Японії та Австралії вже до кінця цього місяця. Коли продажі стартують в США та інших регіонах, поки невідомо.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар