Yi Dome Camera відправляється підкорювати ринок відеоспостереження

Yi Technology, китайська компанія, яка часто асоціюється (і спонсорується) з магнатом Xiaomi, раніше представила американському ринку доступну екшн-камеру, здатну потягатися з GoPro. З тих пір компанія вирішила підкорювати ринок камер відеоспостереження. Абсолютно некупольна камера Yi Dome Camera від розробника пропонує огляд на 360 градусів і підписку на Yi Cloud, хмарне сховище, де власника камери чекає практично необмежений простір під відзняті відеозаписи.

Ні, Yi Dome Camera не пише відео відразу з оглядом на 360 градусів, про таке тут залишається тільки мріяти. Замість цього лінза покриває область у 112 градусів, а сама камера здатна повертатися горизонтально і вертикально, слідуючи за об'єктом. Так, вона дійсно намагається стежити за рухом самостійно, без прямого управління. Таку можливість сьогодні можна побачити далеко не у кожної камери безпеки. Записує відео вона із роздільною здатністю 1080p, скидатися воно може як на SD-карту, так і безпосередньо в хмарне сховище.

IP камера Yi Dome Camera

На додаток до датчика руху у камери є ще й аудіо сенсор. Його наявність особливо критична, якщо встановлювати її в дитячу з маленькою дитиною. Розробники заявляють, що за допомогою цього сенсора камера навіть зможе визначати настрій дитини за її голосом, а також відрізняти його плач від інших сторонніх звуків. Аудіо двостороннє, камера може заодно працювати як інтерком.

Як і з більшістю камер відеоспостереження сьогодні, власники можуть відкладати відео в хмарне сховище до моменту перегляду. Для цього компанія надає своїм користувачам доступ до Yi Cloud. У передплатників немає взагалі ніякого ліміту, вони можуть вільно зберігати будь-яку кількість відео онлайн. Обмежені, однак, вони кількістю днів запису. Зберегти можна тільки записи за останні 30 днів. При цьому Yi Cloud підтримує до п'яти камер на одне сховище без додаткової оплати.

Камера відеоспостереження Yi Dome Camera

Але насправді найбільше приваблює ціна. Як і Xiaomi, компанія Yi Technology прагне постачати круті гаджети за низькими цінами. Оформити попереднє замовлення на одну камеру можна вже зараз за 99,99$. А ось підписка на хмарне сховище почнеться тільки з наступного місяця. Передбачається, що місяць користування обійдеться користувачеві у 9,99$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар