Платформа YI HALO від Google і Yi Technology виходить вже цього літа

В Google нарешті зірвали покриву з камерної платформи YI HALO Jump нового покоління, яка розроблялася спільно з китайською компанією Yi Technology. За підсумком, пристрій YI HALO включає в себе 17 камер з роздільною здатністю в 4K, серед яких є навіть верхня камера, дійсно дозволяє знімати контент в будь-яких напрямках. Крім такої кількості камер, платформа радує ще й своєю високою портативністю: вона важить всього 3,6 кілограма. Вбудованої батареї вистачить на безперервну запис 100 хвилин відео на одному заряді. Користувач встигне назнімав значна кількість контенту перш, ніж платформу доведеться відправити на перезарядку.

Камера YI HALO

Платформа Google Jump вперше була анонсована ще на початку березня. Тоді на ній було по колу встановлено 16 екшн-камер GoPro. Розроблено платформа для запису контенту в 360 градусів, щоб формувати з нього відео для віртуальної реальності. YI HALO, остання версія Google Jump, візуально дуже схожа на ту, першу платформу, але вона очевидно більш надійна і потужна. На ній встановлено екшн-камери від Yi спільно з невеликим дисплеєм того ж виробника.

Камера YI HALO для запису контенту в 360 градусів

Платформа працює в зв'язці з окремим мобільним додатком на Android, яка сама по собі може використовуватися для перегляду трансляції превью знімається відео. Також з його допомогою ви можете віддалено контролювати платформу з камерами. Пристрій нового покоління розроблено для того, щоб інтуїтивно працювати з Jump Assembler, програмним забезпеченням від Google для склеювання відзнятого відео в єдиний ролик в 360 градусів.

Платформа YI HALO від Google і Yi Technology

Для тих, хто зацікавлений в отриманні платформи YI HALO для себе, є два варіанти. По-перше, можна дочекатися, коли вона вийде в продаж цього літа (правда, ціна поки не була оголошена). А по-друге, можна спробувати записатися на отримання безкоштовного юніта по недавно анонсованої в Google програмою Jump Start. Під цю програму Google виділяє безкоштовні (для використання) платформи кінорежисерам, щоб ті з доступом до програмного забезпечення могли знімати відео в 360 градусів. У програму буде вибрано понад 100 режисерів з усього світу, подавати заявки на участь можна до 22 травня.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар