Новини компанії YI Technology

Платформа YI HALO від Google і Yi Technology виходить вже цього літа

В Google нарешті зірвали покриву з камерної платформи YI HALO Jump нового покоління, яка розроблялася спільно з китайською компанією Yi Technology. За підсумком, пристрій YI HALO включає в себе 17 камер з роздільною здатністю в 4K, серед яких є навіть верхня камера, дійсно дозволяє знімати контент в будь-яких напрямках. Крім такої кількості камер, платформа радує ще й своєю високою портативністю: вона важить всього 3,6 кілограма. Вбудованої батареї вистачить на безперервну запис 100 хвилин відео на одному заряді. Користувач встигне назнімав значна кількість контенту перш, ніж платформу доведеться відправити на перезарядку.

Дрон Erida від Yi Technology зможе знімати відео роздільною здатністю 4K з частотою в 60fps

Компанія Yi Technology анонсувала дебют свого нового дрона, який станеться на технологічній виставці CES 2017. Виставка відбудеться найближчим часом, а перші подробиці про новий дрон вже стали відомими. Розробники труять нас зображеннями і деякими технічними характеристиками трікоптера Erida, повідомляючи, що він стане першим мейнстрімним дроном, зробленим повністю з вуглеволокна, здатним розвивати високу швидкість і знімати відео з роздільною здатністю 4K з частотою в 60fps. І, поки більшість сучасних дронів оснащується чотирма роторами, на Erida встановлено три, що і робить девайс трікоптером.

Yi Dome Camera відправляється підкорювати ринок відеоспостереження

Yi Technology, китайська компанія, яка часто асоціюється (і спонсорується) з магнатом Xiaomi, раніше представила американському ринку доступну екшн-камеру, здатну потягатися з GoPro. З тих пір компанія вирішила підкорювати ринок камер відеоспостереження. Абсолютно некупольна камера Yi Dome Camera від розробника пропонує огляд на 360 градусів і підписку на Yi Cloud, хмарне сховище, де власника камери чекає практично необмежений простір під відзняті відеозаписи.

Підписатися на цей канал RSS