PogoCam: маленька камера для самих звичайних окулярів

Google Glass може і провалилися, але це не означає, що розробники пристроїв, що носяться, поголовно махнули рукою на створення камер, пов'язаних з окулярами, хоч звичайними, хоч сонцезахисними. Зовсім недавно вийшли Spectacles від Snapchat, що представляють собою окуляри з інтегрованою камерою для запису коротких відео, які відразу можна відправляти в інтернет (в додаток Snapchat, само собою). Але якщо ви хочете мати камеру, не прив'язану до певної соціальної мережі, та й взагалі використовувати для неї власні окуляри, то вам варто звернути увагу на PogoCam.

Камеру PogoCam можна кріпити до будь-яких сонцезахисних або звичайних окулярів. Її зовнішній вигляд взагалі ніяк не прив'язаний до певного модного дизайну окулярів. Захоплювати вона здатна як фото, так і відео. Розміри камери становлять 10,9 х 12,5 х 42,8 мм. І важить вона приблизно як пара звичайних монеток.

Маленька камера очок PogoCam

Як і Spectacles, PogoCam - просто камера, яка здатна захоплювати відео і фото з позиції зору носія. Просто камера, без дисплея для перегляду отриманого контенту. Без цифрового інтерфейсу для виставлення налаштувань. Це навіть близько не те, що є у Google Glass. Зрозуміти, що запис йде, навколишні зможуть по миготінню маленьких вогників. Камера зможе захопити до 100 знімків (роздільна здатність 5 мегапікселів) або зняти повноцінне двохвилинне відео з роздільною здатністю 720p. При бажанні час зйомки відео можна розбити на короткі ролики по 10 секунд. Так записати можна буде 12 кліпів "коротишів".

Камера очок PogoCam

Запис починається і зупиняється за допомогою натискання на одну єдину кнопку, розташовану на корпусі PogoCam. Девайс легко можна зняти з окулярів, якщо ви опиняєтеся там, де відеозапис не вітається або взагалі заборонений. Зняті відео і фото переносяться на смартфон по Bluetooth в супутній додаток. Переносити їх можна і за допомогою кабелю. Перезарядка камери після того, як вона досягла свого ліміту, займає близько тридцяти хвилин.

Камера PogoCam буде вперше представлена на CES 2017 січні. Доступна для замовлення буде в 2017 році, але поки невідомо, в яку суму вона обійдеться.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар