Окуляри Google Glass 2 з'явилися в інтернеті

Зовсім недавно звичайні споживачі втратили можливість придбати Google Glass. Виробник виявився незадоволений відгуками аудиторії, яка досить скептично поставилася до цим розумним очками. Користувачі відзначали суттєві недоліки, пов'язані не тільки з самим гаджетом, але і його роботою.

А ось корпоративна публіка відгукнулася дещо в іншому ключі, зазначивши серйозний потенціал апарату. Тому Google ухвалила рішення сконцентрувати свою увагу саме на бізнес-класі. Тепер американський гігант працює над логічним продовженням Glass, а фото новітньої модифікації вже поширилися по інтернету. Примітно, що за дану витік відповідально Федеральне агентство по зв'язку.

Схоже, Google пробує сертифікувати свій новий пристрій. Зі знімків стає зрозуміло, що відмінності між новинкою і попередником є, причому великі. Так, екран має форму призми, а його габарити значно збільшилися. Прогресивна складная конструкція позбавлена дійсно зайвої додаткової дужки. За відображення активації гаджета відповідає світловий індикатор.

Окуляри Google Glass 2 з'явилися в інтернеті

При цьому технічні характеристики Google Glass 2 поки не розкриваються. Але є думка, що всередині очок виявиться процесор із серії Intel Atom, а акумулятор стане більш ємним. Очікується присутність вологозахисту і просунутого Wi-Fi модуля. Про дату виходу та вартості Glass другого покоління також нічого невідомо.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар