Нова відеокамера Snapchat Spectacles, яку можна одягнути

У Snapchat представили свій перший девайс, Snapchat Spectacles. І девайс цей має намір запропонувати користувачам більшу гнучкість у зніманні відео із вбудованої в окуляри камери, ніж Google Glass. Саме на зйомку відео "з очей" він і орієнтований. Пристрій являє собою сонцезахисні окуляри, на одній стороні яких розташовується справжня ширококутна камера.

Сонцезахисні окуляри Spectacles від Snapchat

Ця камера забезпечена лінзою у 110 градусів, що дає по-справжньому широкий огляд. Щоб запустити її, досить натиснути на одну кнопку. Після активації камера зніме 10 секунд відео, яке можна транслювати одразу на смартфон. Назвати Spectacles багатофункціональними не вийде, на відміну від тих же Google Glass, завдання у них лише одне. Гнучкість користувачеві надається тільки можливістю вибрати колір оправи окулярів.

Окуляри Spectacles від Snapchat

Використовувати лінзи окулярів в якості дисплея для перегляду відео тут буде не можна. Також невідомо, скільки десятисекундних роликів можна буде зберегти в пам'яті окулярів. Та й про тривалість життя батареї на одному заряді розробники нічого не говорили. Відомо поки тільки те, що камеру з широким кутом огляду розроблено так, щоб мімікрувати під зйомку "з очей", ролики будуть виходити від першої особи. Це і правда перевищує можливості камер смартфонів, навіть подвійна на iPhone 7 не зможе зрівнятися, пропонуючи тільки 74 градуси.

Snapchat Spectacles

Але проводити зйомку непомітно не вийде. Під час запису ободок камери буде блимати, повідомляючи оточуючим про те, що вони в ефірі.

Spectacles

В Snapchat явно не очікують великого ажіотажу з приводу девайса. Еван Шпігель, керівник компанії, сам повідомляє про те, що поставки пристроїв будуть лімітованими. Швидше за все Spectacles стануть експериментальними окулярами для шанувальників додатку Snapchat, що випущено обмеженою колекцією. Це підтверджує і ціна на гаджет — 129.99$. Занадто дорого для того, щоб окуляри з функцією тільки відеозапису, та ще й такою урізаною, моментально зміталися з прилавків магазинів.

Коли саме окуляри від Snapchat з'являться у відкритому продажі, поки також невідомо.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар