Trickstick перенесе ваші фотографії з екрану у повітря

Ви проводите в повітрі "магічною" паличкою. І відразу ж перед вами виникають ваші власні фотографії. Натурально ж - магія, як у якомусь "Гаррі Поттері"! Насправді, звичайно, нічого магічного тут немає. Паличка Trickstick є LED POV дисплеєм, який можна носити з собою і використовувати коли і де завгодно. Пристрій бездротовий, інтуїтивний і дуже простий у використанні. І на збори для його виробництва відкрито кампанію на Kickstarter.

Для початку роботи з "чарівною" паличкою потрібно встановити супутній додаток на iOS або Android. Через нього можна вибрати і відредагувати статичні або анімовані зображення. І по Bluetooth перенаправити їх на Trickstick. А після цього залишається тільки махнути пристроєм перед собою. І дивуватися технічному чуду.

Trickstick

Використовувати девайс можна буде в розважальних або рекламних цілях. Навіть для мітингів і акцій протесту пристрій відмінно підійде. Можна виводити окремі зображення, а можна влаштовувати цілі слайд-шоу. Кольори на виведених зображеннях яскраві, контури чіткі. На них легко розрізняються обличчя. Виведені зображення виразно привертають увагу!

Паличка Trickstick

А тепер про технічні характеристики. Ми маємо повністю кольоровий дисплей в 24 біт, 128 RGB LED пікселів, радіус контрастності 4096: 1 і максимальну ширину зображення в 13 дюймів. Працює девайс на вбудованій літій-іонній батареї, заряджається через microUSB-кабель. На корпусі "палички" є дві кнопки для управління і перемикання між зображеннями. Також доступна синхронізація з акселерометром.

Розробники стверджують, що вживу зображення в повітрі виглядають набагато краще, ніж на промо-матеріалах. Але щоб самостійно це перевірити, потрібно вкластися в кампанію і чекати травня 2017 року, на який заплановано відправку пристроїв своїм майбутнім власникам. Вкласти потрібно не менше 99$, щоб стати одним з перших володарів. Набрати можна навіть оптом: за 1800 $ ви отримаєте відразу 20 штук. За умови, якщо все пройде за планом, гроші зберуться і виробництво почнеться. Поки кампанія не досягла своєї мінімальної цілі, але попереду ще більше місяця на збори коштів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар