Камера Podo на Bluetooth робить смартфонну фотозйомку захоплюючою

Компанія Podo ще в минулому році запускала успішну краудфандингову кампанію зі збору коштів на виробництво камери, здатної перетворити будь-яку поверхню на фото-кут. Тепер ця камера повертається. В оновленому форматі, з новою кампанією зі збору коштів на Kickstarter. Нова Podo пропонує нам перетворити будь-яку поверхню на своєрідний трипод для зняття Селфі. Початкова вартість девайса — 49$.

Нова Podo стала кращою у всьому: вдосконалено з'єднання, сенсори й лінзи. При цьому вартість скинули вдвічі. Камера знімає фото в 5 мегапікселів. Звичайно, це зовсім не прорив в області фотографії, але 5MP досить для того, щоб постити пристойні знімки в соціальні мережі. Заодно камера може знімати відео роздільною здатністю 720p з частотою 30 fps. Камера поставляється з вбудованою акумуляторною батареєю, зарядити яку можна по USB. Вбудованої пам'яті 8 Gb. Але найголовніше в Podo — та гнучкість, про яку власники смартфонів могли тільки мріяти.

Нова камера Podo

Клейка поверхня на задній частині камери Podo дозволяє прикріпити її на стіну, дерево або плитку. Ви її кріпите, робите чудові знімки, потім відклеюєте від поверхні і прикріплюєте вже до іншої. Клейка поверхня зберігає свої властивості знову і знову, може використовуватися безліч разів. Міняти її не буде потрібно.

Для роботи з камерою використовується Bluetooth-з'єднання. Управляти девайсом можна через смартфон. До одного смартфону за раз можна прив'язати до 6 камер Podo. І всі вони будуть отримувати сигнал до зйомки. На них можна буде запускати живу трансляцію відео, а через смартфон перемикатися між камерами і дивитися потік з екрану. Кілька камер можна прикріпити в різних місцях на вечірці, включити режим таймлапса і отримати величезну купу знімків, що відображають всі найкрутіші моменти.

Камера Podo

Одного заряду батареї вистачить на зйомку тисячу фото. Або на 1,5 години безперервного запису відео. Щоб зарядити, Podo досить підключити по USB-кабелю до джерела живлення. Якщо підключити девайс до комп'ютера, він буде працювати як звичайна флешка, що дозволить працювати зі збереженими знімками.

Podo

Відправлення камер Podo почнеться вже в лютому 2017 року. Сумніватися в тому, що вдосконалена камера добереться до виробництва, не доводиться — сума зборів вже перевалила за 150 000$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар