Камера Light L16 відправиться в масове виробництво і на продаж у 2017 році

Камера Light L16, екіпірована дуже маленькими лінзами і сенсорами зображень, призначена для захоплення безлічі кадрів одного об'єкта. Вона відправиться на масове виробництво вже в другій чверті 2017 року, як анонсувала компанія розробник. Виробництво камери вже одного разу відкладалося. Покупцям, які встигли оформити на неї передзамовлення, буде повідомлятися, що відправка девайса відбудеться як тільки, так відразу. Тобто, максимально швидко після початку виробництва. Якщо, звичайно, більше не буде ніяких відстрочок. І, якщо камера дійсно відповідає обіцянкам розробника, вона дозволить робити знімки в якості DSLR, будучи при цьому дуже компактною.

Камера Light L16

Камера Light L16 буде поєднувати в собі дві найбільш важливі речі: якість DSLR в одержуваних зображеннях і портативність, бо розміром вона буде приблизно зі смартфон. За якість DSLR частково відповідає здатність девайса приймати більше світла, ніж у маленькій смартфоновій камері. Тому розробники Light L16 вирішили домогтися його, використавши не один, а безліч смартфонних модульних камер. Кожне нове зображення буде захоплюватися трохи з-під іншого кута.

Light L16

Камера ще не вирушила в виробництво, але вже встигла стати предметом інтересу багатьох фотографів, як професіоналів, так і любителів, яких обмежують смартфонні параметри. Носити з собою постійно професійний фотоапарат неможливо, а така камера може розширити можливості, приносячи високу якість в смартфонні розміри. Інтересу багато, а от насправді отримати її в руки поки не вдалося нікому через перенесення дати виробництва.

Камера Light L16 в розібраному стані

Згідно з інформацією від Light, дослідницька команда почала тестувати можливості прототипу L16 в польових умовах. Компанія також приймає запити від фотографів на участь в бета-тестуванні. Заодно розробники повідомляють, що з останнього анонса було покращено технічні характеристики девайса. Фінальний варіант моделі L16 від Light буде поставлятися з п'ятьма модулями в 70 мм з діафрагмою f/2.0, п'ятьма модулями в 28 мм з такою ж діафрагмою і шістьма модулями в 150 мм з діафрагмою f/2.4. Залишається тільки сподіватися, що виробництво запуститься в обіцяні терміни!

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар