Сервіс Relonch використовує штучний інтелект для обробки ваших фото

Всі ми любимо хороші знімки. Але, щоб навчитися користуватися бездзеркальною камерою і самостійно робити якісні фото, потрібні час, смак і талант. Тепер за допомогою сервісу Relonch, до якого прив'язується камера, можна буде автоматично обробляти кращі знімки, використовуючи штучний інтелект. За підписку в 99 $ на місяць.

Вперше з Relonch світ познайомився в 2014 році, коли розробники намагалися представити чохол для iPhone з великим APS-C сенсором і фіксованими лінзами. На жаль, той продукт так ніколи і не дістався масових продажів, але тепер Relonch повернулися з новим концептом. Розробник пропонує камеру-сервіс, за допомогою якої ви зможете отримувати знімки відмінної якості, не підвищуючи своїх навичок в справі фотографування і обробки. Самостійно вам не буде потрібно навіть встановлювати Photoshop.

Сервіс Relonch для обробки ваших фото

За 99 $ на місяць Relonch забезпечить вас дуже простою у використанні, але високотехнологічною камерою. Це пристрій, який базується на Samsung Galaxy NX, але з великим APS-C сенсором. Однак, камера Model 291 отримала кольоровий кейс, не володіє заднім монітором і SD-картою, а лінзу в 30 мм встановлено перманентно.

Як ви можете здогадатися, працює вона теж не як звичайна камера. На корпусі є тільки одна кнопка для зйомки фото. Коли користувач робить фото, камера відразу передає його через LTE-з'єднання на сервіс обробки Relonch, де застосовується технологія штучного інтелекту. Наступного ранку користувачеві будуть доступні кращі оброблені кадри в супутньому додатку, де їх можна буде переглядати або завантажувати.

Камера Relonch

Важливо тут те, що в процесі обробки на фото не просто накладається рамочка, як у випадку з фільтрами Instagram. Контроль базується на власних алгоритмах компанії, завдяки яким зображення в результаті виходять більш пропрацьованим. На зображеннях, представлених в якості прикладу, вже видно, що система працює з контрастністю і робить вихідні знімки більш привабливими і естетичними.

Розробник не націлений на хардкорних фото-ентузіастів, що не дивно. Основною цільовою аудиторією стають сім'ї, яким хочеться отримати більш якісні пам'ятні знімки, але немає бажання морочитися з просунутими камерами і техніками.

Сервіс поки запущений в тестовому режимі в Каліфорнії, де користувачі можуть отримати камеру Relonch Model 291 і доступ на три доби. На повний сервіс користувачі можуть підписатися заздалегідь. Запущено його буде в 2018 році, швидше за все з оновленими камерами.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар