Телевізор Xiaomi Mi TV 4 товщиною 4,9 мм, який нам не купити

Компанія Xiaomi вже встигла заявити про себе на виставці CES 2017, в черговий раз дозволивши світу побачити, але при цьому не купити, свій останній гаджет. Нові непогані пристрої від китайського бренду регулярно фруструють цим покупців за межами Китаю. Новий телевізор Xiaomi Mi TV 4 звертає на себе увагу навіть на такій великій виставці як CES 2017, де привабливих телевізорів і так вже повно. Остання модель телевізора вражає своєю товщиною всього лише 4,9 мм. Та й модульний дизайн дозволяє замислюватися про майбутні апгрейди свого телевізора.

Що змушує запам'ятати телевізор Mi TV 4, так це його дизайн. Товщина телевізора, само собою, перш за все. Адже виходить, що він тонший, ніж iPhone 7. Але він не обмежується тільки товщиною. Тут є тонкі ніжки, додатковий спікер і суцільнометалева задня частина, завдяки якій пристрій виглядає стильно навіть якщо стоїть посеред кімнати.

Додатковий спікер підтримує звукову систему Dolby Atmos. Але, коли інші виробники для системи домашнього кінотеатру використовують цілу купу домашніх спікерів, в Xiaomi до цього вирішили підійти інакше. Верхні спікери на передній частині саундбара відображають аудіо для досягнення ефекту звучання зверху. Задні спікери пов'язані між собою бездротовим шляхом, їм потрібно тільки задати правильне положення. Також є тут роздільний сабвуфер.

Телевізор Xiaomi Mi TV 4 товщиною в 4,9 мм

Ще однією з переваг нового телевізора від Xiaomi стала можливість апгрейда в майбутньому. Сам екран і материнська плата до нього не поєднані, на відміну від інших телевізорів. Таким чином в перспективі можна буде поміняти материнську плату або екран окремо один від одного. Інші виробники просто не дають можливості вдосконалювати ваші телевізори.

Покупці моделі Mi TV 4 отримають його з усіма останніми оновленнями, серед яких інтерфейс PatchWall, що пропонує майже нескінченну прокрутку до рекомендацій, заснованими на штучному інтелекті пристрою. Різні профілі користувачів збирають різні рекомендації. Так діти зможуть отримувати окремий від своїх батьків список того, що можна подивитися.

Телевізор Xiaomi Mi TV 4 в інтер'єрі

В Xiaomi пропонують три варіанти розміру телевізора: діагоналлю в 49 дюймів, в 55 дюймів і в 65 дюймів. Найбільший і просунутий за технічними характеристиками телевізор буде коштувати в Китаї близько 2 000 $. У комплекті буде система домашнього кінотеатру Dolby Atmos. У продаж усі відправляться пізніше в цьому році. Але, на жаль, компанія не планує вивозити телевізор на американський ринок.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар