Спікер BassPro Go від JBL поєднує в собі функції колонки і сабвуфера

Хочете, щоб ваш Bluetooth-спікер під час автомобільних поїздок на кемпінги не просто валявся без діла в багажнику? На виставці CES 2017 компанія JBL представила свій новий гібридний спікер. Це BassPro Go, який поєднує в собі функції і Bluetooth-спікера, і автомобільного сабвуфера. Поки ви їдете, він зможе поглиблювати баси вашої автомобільної аудіо-системи. А потім перетвориться на звичайний Bluetooth-спікер, коли ви приїдете до місця стоянки і почнете ставити табір.

В JBL стверджують, що BassPro Go стане першою гібридною колонкою, призначеною і для використання всередині автомобіля, і для роботи зовні, на відкритих просторах. Всередині машини її можна встановити на док-станцію, що йде в комплекті, а потім зв'язати з автомобільною аудіо-системою, щоб використовувати в якості сабвуфера. А коли ви приходите на місце і хочете послухати музику, просто відключаєте і використовуєте як звичайний Bluetooth-спікер, здатний одночасно зв'язуватися з трьома мобільними пристроями. Це дозволить відразу декільком людям запускати свою улюблену музику. Звичайно, в порядку черги. Більш того, новий девайс використовує систему Connect + від JBL. Це означає, що його можна пов'язати з іншими девайсами на ній, щоб створити велику і гучну аудіо-систему з кількох колонок.

Спікер BassPro Go від JBL

Новий спікер оснащений батареєю, що забезпечує 15 годин безперервної роботи на одному заряді. Від нього ж можна заряджати інші пристрої, на корпусі спікера розташований окремий зарядний USB-порт. Девайс отримав водозахисний рейтинг IPX7, він спокійно витримає попадання під дощ або бризки води.

BassPro Go слідує за Voyager Drive, бездротовою аудіо-системою від батьківської компанії JBL Harman. Ця система демонструвалася на торішній CES. Але гібридний спікер BassPro Go, хоч і входить в систему, буде також продаватися окремо. Як через сайт бренду JBL, так і по роздрібних магазинах, що постачають продукцію цього виробника. Роздрібна ціна склала 599,95$ за одну колонку.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар