Спікер LG PJ9 левітує над зарядною панеллю

Літаючі у повітрі Bluetooth-спікери вже з'являлися, самим концептом складно когось здивувати. Але більшість з них служить просто для зовнішньої прикраси кімнати, їх розробники, на відміну від LG не дбають про те, наскільки якісним буде звук. В LG вважають, що вони здатні створити плануючий у повітрі спікер, купити який захочеться не тільки заради незвичайного елемента дизайну. Тому розробники представляють спікер LG PJ9 в 360 градусів. З огляду на попередній досвід компанії у створенні таких девайсів, можна розраховувати на те, що користувач отримає чудовий звук в комплекті з водозахистом і тривалою роботою батареї на одному заряді. А зарядна панель створена так, щоб спікер раптово не впав і не розбився.

Спікер LG PJ9 знає, коли закінчується заряд. І просто акуратно опускається на базу, абсолютно не різко. Після цього починається процес бездротового заряду девайса. При цьому ви можете не відриватися від прослуховування музики, спікер продовжить працювати, поки заряджається. А на повному заряді спікер LG PJ9 без зупинки може працювати протягом 10 годин, паруючи над зарядною станцією і радуючи відмінним звуком.

Спікер LG PJ9

Але не тільки тривала робота і можливість не переривати прослуховування музики роблять модель LG PJ9 привабливою для багатьох користувачів. Спікер отримав рейтинг водозахисту IPX7, носити його з собою можна на вулицю в дощ або вдома до ванної кімнати, не турбуючись про те, що він може раптово вийти з ладу через потрапляння вологи. Тільки не варто кидати його в ванну глибше, ніж на 1 метр і довше, ніж на 30 хвилин. А ось з піском, пилом і брудом, швидше за все, буде інша розмова.

В цьому спікері від LG встановлено два пасивних радіатора, завдяки яким виходить краще збалансувати бас і міді. Зарядна базова станція також служить сабвуфером. А так як девайс 360-градусний, це означає, що якісний звук поширюється на всі боки.

LG PJ9

У дизайні LG не стали розробляти нічого ексцентричного. Спікер вийшов простим, але привертає увагу своєю циліндричною формою, що нагадує плануючий в повітрі над станцією мікрофон. Ціна і час точного виходу поки не відомі, подробиць доведеться почекати до CES 2017.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар