Новини компанії LG

Монітор LG 43UD79-B з дозволом 4K перетворюється в чотири маленьких

Якщо ви є щасливим володарем величезного монітора (наприклад, з діагоналлю в 42,5 дюйма), у вас напевно не виникає проблем з вільним місцем. Ви швидше переглядаєте контент на сторінках в інтернеті, тому що менше гортає, можете дивитися фільми з дальньої відстані. Але з дозволом екрану в 4K може здатися, що величезний простір марнується. Цю проблему можна буде вирішити з новим LG 43UD79-B, який дозволить вам розділити один величезний екран на чотири різних поменше. Ви утворите сітку, в кожному кутку якої зможете переглядати контент з різних джерел.

Пристрій LG TONE Studio для прослуховування музики відправляється в магазини

Пристрої для прослуховування музики, які обертаються навколо шиї, останнім часом стали дуже популярні. Правда, менш дивними це їх поки не зробило. Вони пропонують свободу пересування, а також наявність бездротових навушників, але поки не увійшли в нашу повсякденність щільно. Можливо, все зміниться завдяки LG. Дві версії серії TONE компанія анонсувала ще на виставці CES 2017. І ось нарешті одна з цих моделей, LG TONE Studio, зовсім скоро відправиться в продаж, пропонуючи користувачам не тільки свободу пересування, але і відмінний об'ємний звук.

Спікер LG PJ9 левітує над зарядною панеллю

Літаючі у повітрі Bluetooth-спікери вже з'являлися, самим концептом складно когось здивувати. Але більшість з них служить просто для зовнішньої прикраси кімнати, їх розробники, на відміну від LG не дбають про те, наскільки якісним буде звук. В LG вважають, що вони здатні створити плануючий у повітрі спікер, купити який захочеться не тільки заради незвичайного елемента дизайну. Тому розробники представляють спікер LG PJ9 в 360 градусів. З огляду на попередній досвід компанії у створенні таких девайсів, можна розраховувати на те, що користувач отримає чудовий звук в комплекті з водозахистом і тривалою роботою батареї на одному заряді. А зарядна панель створена так, щоб спікер раптово не впав і не розбився.

Лазерний проектор ProBeam стане першим у своєму роді від LG

В LG повідомляють, що їх перший лазерний проектор вельми портативний, легко з'єднується з Bluetooth-спікерами, а також досить яскравий, щоб використовуватися навіть при денному освітленні. Більш того, проектор ProBeam працює на операційній системі WebOS, що дає йому можливість отримувати доступ до тих же самим додатків, які запускаються на розумних телевізорах від LG.

Флагман LG V20 на Android Nougat сфокусований на мультимедіа

В LG нарешті зняли завісу з нового смартфона флагманської лінійки V моделі V20. На додаток до того, що цей смартфон стане першим, який вийшов на ринок на платформі Android 7.0 Nougat , нова модель продовжує фокусуватися на мультимедіа. В LG підвищили якість відео та аудіо (як при програванні, так і під час запису), а також представили набагато більше налаштувань для роботи з медіа-файлами.

Лінійка проекторів LG Minibeam поповнилася двома новими моделями

Сучасні проектори, які використовуються в конференц-залах і для створення домашніх кінотеатрів, досить компактні і працюють на менших дистанціях. А ще вони коштують недорого, що дозволяє охопити більш широкий ринок. І компанія LG вже вступила на це поле з лінійкою Minibeam. Яка тепер оновлюється двома моделями на батареях. Це Ultra-Shot Throw (UST) PH450U і більш компактний проектор PH150G.

Смартфон LG G5 і його друзі

Цікава новинка з’явилася на ринку від південнокорейської LG Electronics Inc. – смартфон, який виробник презентував як « модельний флагман » G5.

Підписатися на цей канал RSS