Роботизовані пилососи LG стали розумнішими та більш мобільними

Робот-пилосос на смартфоні: "дистанційне" прибирання та охорона будинку

У 2016 році відбудеться щорічна виставка споживчої електроніки на майданчику в Лас-Вегасі, де південнокорейська компанія LG представить новітню лінійку бездротових пилососів CordZero. Анонс першої моделі під маркою HOM-BOT Turbo + вже здивував шанувальників гаджетів.

У роботі-пилососі HOM-BOT Turbo + реалізована функція доповненої реальності, що дозволяє управляти пристроєм на відстані через смартфон. Для початку прибирання достатньо сфотографувати кімнату, прямо на знімку вказати найбрудніші місця і дати наказ пилососові - він одразу ж візьметься за справу.

lg hom bot turbo robot pylesos

У пилососі HOM-BOT Turbo + є ще кілька інтелектуальних функцій Home-Joy і Triple Eye. Вони управляють датчиками камер спостереження для сканування навколишнього простору. Електронне "око" саме розуміє, де чисті місця, які не потребують прибирання. У передній частині робота-пилососа додано ще одну камеру, що дивиться виключно вперед. По суті, гаджет перетворюється на імпровізовану камеру відеоспостереження або пристрій дистанційного прибирання, для управління яким варто лише дати пару команд через додаток смартфона з будь-якої точки Землі.

lg hom bot turbo robot pylesos

Для роботи всіх систем пилососа використовується сучасне програмне забезпечення Robonavi. Воно дозволяє дуже швидко орієнтуватися в просторі та намацувати усі перешкоди під час пересування. Крім HOM-BOT Turbo + в лінійку входять ще кілька моделей пилососів, що розрізняються формою та ємністю акумулятора.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар