Segway та робот-помічник - 2 в одному, Hoverboard Butler

Чудернацьке перетворення або як Segway став роботизованим ховерборд-дворецьким? У той час, як влада США наклала заборону на перевезення окремих моделей ховербордів літаками та плануює нові обмеження для них, на виставці CES 2016 компанії Intel та Segway презентували свій новий винахід – химерний симбіоз Сегвея і робота-помічника Hoverboard Butler.

Пристрій, створений за участю компанії NineBot, що входить в китайський концерн Xiaomi, можна використовувати в якості дворецького, що виконує голосові команди, або ж як звичний Сегвей, здатний подолати зі швидкістю 18 км / год відстань до 30км. Верхня частина Hoverboard Butler виконана у вигляді голови робота. Завершує образ пара « рук », прикріплена до його корпусу.

Segway Hoverboard Butler презентація на CES 2016

Segway Hoverboard Butler презентація на CES 2016

Цікаво, що сучасні ховерборди (так називають електричні скутери з гіроскопічними датчиками для самобалансування) мають мало спільного зі справжніми hoverboard. Їх перший образ було продемонстровано у фантастичному екшені « Назад у майбутнє » і він являв собою скейтборд, що парує в повітрі над землею.

Segway Hoverboard Butler робот-помічник < /p>

Брайон Кржаніч, генеральний директор Intel, під час свого виступу вперше продемонстрував здібності робота записувати і транслювати відео, щоб господарі змогли дізнатися, хто до них прийшов, навіть не наближаючись до вхідних дверей. Завдяки функції Intel RealSense 3D робот Hoverboard Butler здатний розпізнавати свого власника і слідувати за ним. Ну чим не дворецький?

Segway Hoverboard Butler домашній робот

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар