Zenbo робот від Asus пересувається, говорить і контролює твій будинок

Розробники Asus представили домашнього робота. Під час конференції Computex 2016 в Тайвані були очікувано представлені планшети, ноутбуки і смартфони. Домашній робот Zenbo став раптовим сюрпризом для всіх.

Zenbo робот від Asus

Президент компанії Джонні Ши піднявся на сцену, щоб оголосити про випуск абсолютно іншого пристрою, ніж ті, що були представлені раніше. Перш, ніж представити чарівного домашнього Zenbo, він оголосив, що амбіції компанії поширюються на те, щоб привнести роботизовані комп'ютери буквально в кожен будинок. Головні завдання робота   — забезпечувати розваги, підтримку і компанію. Таким чином він підійде навіть для супроводу людей похилого віку.

Zenbo робот від Asus

Однак, найкорисніша можливість робота полягає в поєднанні його з іншими домашніми девайсами: традиційними і розумними. Зв'язавши робота з зовнішньої камерою, ви зможете побачити, хто стоїть за дверима, а потім відімкнути замок через ... обличчя робота. Zenbo зможе з'єднуватися з освітлювальними системами, телевізором, повітряним кондиціонером і іншими пристроями.

Zenbo робот від Asus

Робот може пересуватися навколо незалежно, управляється за допомогою голосових команд. Обличчя Zenbo представляє собою сенсорну панель управління: на ньому можна здійснювати відео-дзвінки, відправлятися в онлайн-шопінг і навіть стрімувати відео-контент — тільки не змушуйте робота червоніти за ваші ролики!

Повідомляється, що в майбутньому Zenbo зможе пропонувати користувачам голосові нагадування. Наприклад, про записи до лікаря або часу прийому медикаментів. Він також отримає здатність розсилати екстрені повідомлення іншим членам сім'ї, якщо при ньому щось трапиться. Користувач навіть зможе побачити, що сталося і постаратися проконтролювати ситуацію, завдяки вбудованій в робота камері.

Для дітей робот зможе танцювати під музику (звичайно, ніяково), а також зачитувати книжки з вбудованою бібліотеки. Також Asus розкручують програму для розробників, з доступом до програмного забезпечення робота і додаткової інформації про нього, щоб допомогти створювати додатки. Якщо, звичайно, робот стане успішною новинкою компанії.

Zenbo робот від Asus

Само собою, його вже почали порівнювати з роботом Pepper від Softbank. І схожі моменти у роботів знаходяться. Але, на відміну від свого японського побратима, Zenbo володіє метою, причиною його купувати. Робот може стати дійсно корисним придбанням для будинку, а не тільки стильним аксесуаром. Та й вартість в 599 $ — це дуже дешево для домашнього робота — що точно допоможе в його активному поширенні.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар