Zenbook 3 тонше, легше і швидше, ніж MacBook

Скільки ще Asus зможе зрізати зі свого флагмана ZenBook 3? Очевидно, чимало. Анонсований сьогодні на виставці Computex 2016 новий ZenBook 3 важить трохи більше 900 грам. Його товщина - 11,9 мм. До порівняння — минула модель важила майже 1,2 кг, а товщиною була в 12,9 мм. Так, це може здатися не найбільш вражаючим удосконаленням, але ви просто згадайте, якою тонкою і легкою була минула модель. І як це вражало. Новий ZenBook при більш широкому екрані виявляється більш тонким і легким, ніж навіть останній MacBook.

Представники Asus повідомили, що вироблен ноутбук з алюмінієвого сплаву, який використовується в космічно-повітряному просторі. І він на 40% міцніше, ніж матеріали, які зазвичай використовуються для виробництва ноутбуків. Якщо чесно, це виглядає як маркетингове загравання з публікою, але у використаному матеріалі дійсно має бути щось незвичайне, що дало можливість зробити гаджет майже на 300 грам легшим, ніж модель минулого покоління.

Ноутбук asus zenbook 3

В Asus все ще дотримуються дизайну в стилі скрученого металу. Так що, сподіваємося, що ви фанатієте від концентрації металевих кілець на корпусі. Ноутбук буде доступний в декількох колірних рішеннях: "сірому кварці", "королівському блакитному" і як завжди "рожево-золотому".

Ноутбук asus zenbook 3

На відміну від того ж MacBook, новий девайс від Asus не втратить в потужності. Він оснащений процесором Intel Core i7, 16 Gb оперативної пам'яті і жорстким SSD-диском з 1TB простору. Дисплей покритий склом Gorilla Glass 4 і, схоже, що в Asus зменшили рамку монітора — екран тепер покриває 82% лицьового боку ноутбука.

Для зарядки ноутбук забезпечили портом Thunderbolt 3, завдяки якому можна до 60 відсотків зарядити девайс всього за 49 хвилин. З повною зарядкою працювати він буде 9 годин без підключення до мережі. В ноутбук також змогли вписати найтоншу в світі систему охолодження всього в 3 мм. ZenBook 3 заодно отримав вбудований сканер відбитку пальців з підтримкою Windows Hello.

Ноутбук asus zenbook 3

На жаль, клавіатура виглядає напрочуд дрібною, що дивно: Asus приділяє більше уваги простору під клавіші, ніж отримує його MacBook.

ZenBook 3 буде продаватися за вартістю в 999 $ за варіант з процесором i5, 4 Gb оперативної пам'яті і SSD в 256 Gb. Далі за модель з SSD-диском в 512 Gb заплатити доведеться 1499 $, а за найпотужніший ноутбук — з процесором i7, 16Gb оперативної пам'яті і SSD в 1TB — всі 1999 $. Подробиці відправки на ринок представники Asus обіцяють оголосити пізніше.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар