PaperLike - перший в світі монітор на технології E-Ink

Тим, хто проводять весь день, працюючи за комп'ютером, відмінно знають — якщо відправитися працювати кудись назовні, ви швидше за все зіткнетеся з проблемою освітлення. Робота істотно ускладниться, тому що екран ноутбука буде відсвічувати. На краудфандінговому порталі Indiegogo представлений новий комп'ютерний монітор, вирішивший цю проблему. Пристрій Paperlike розроблено спеціально для функціонування в умовах яскравого сонячного освітлення. Портативний монітор діагоналлю в 13,3 дюйма — перший в світі, що працює за технологією E-Ink.

Монітор не дуже добре підійде для постійного перегляду відео або редагування зображень, але для роботи в текстових редакторах, перегляду сторінок в інтернеті або якоїсь іншої рутинної комп'ютерної роботи він стане ідеальним рішенням. Розробкою монітора Paperlike займається компанія Dasung.

PaperLike - перший в світі монітор на технології E-Ink

Пристрій працює від енергії вашого комп'ютера або ноутбука. Його досить просто підключити до USB-порту. Це означає, що додатково заряджати портативний монітор вам не доведеться. Відсутність вбудованої батареї робить його дуже зручним для регулярного використання в будь-якій найближчій кав'ярні або на зручній літній веранді. І очі від нього не втомляться.

PaperLike монітор на технології E-Ink

Основна ідея монітора — дозволити людям спокійно і з комфортом працювати звідки завгодно, незалежно від того, як яскраво світить сонце прямо в екран. Дисплей підтримує роздільну здатність в 1600х1200 пікселів, на ньому добре відображаються різні зображення. Відтінки сірого на екрані можна відрегулювати самостійно, що дозволить демонструвати зображення так, як вам зручніше. В цілому налаштувати екран під себе буде дуже просто.

Монітор сумісний з кріпленням VESA, його можна просто повісити на стіну. Працює від USB-кабелю, може навіть програвати відео при необхідності. На Indiegogo розробники збирають 10 000 $ на виробництво, але за короткий час вони встигли отримати понад 28 000 $.

PaperLike E-Ink монітор

Якщо ви шукайте недорогий монітор, то початкова вартість на Indiegogo вас, швидше за все, засмутить. Вартість призначена в 799$, а коли пристрій з'явиться в магазинах, коштувати він буде і зовсім 995$. Це робить дисплей більш дорогим, ніж безліч звичайних моніторів на сучасному ринку. Починати відправляти монітори за попереднім замовленням розробники планують із серпня 2016 року.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар