Мікрокомп'ютери ZBOX PI220 і PI221 від Zotac на Windows 10

В арсеналі Zotac з'явилася парочка нових мікрокомп'ютерів, моделі ZBOX PI220 і PI221. Обидва мікрокомп'ютера виглядають однаково, нехай і з незначними винятками. Розмір   — 5.2 х 1.7 х 0.62 дюйма. Обидві моделі працюють на процесорі Intel Cherry Trail, та й інша начинка схожа.

Головна відмінність між моделями — система охолодження. На одній вона встановлена, на другий — ні. Модель без системи охолодження, очевидно, призначена для низьких навантажень в тих місцях, де хочеться посидіти і попрацювати в тиші.

Перша модель, ZBOX PI220, оснащена системою "SmartFan", яка охолоджує девайс в процесі роботи. Це буде дуже до речі, якщо ви включаєте мікрокомп'ютер на тривалий час. А якщо ви шукайте щось просте, невелике, то й пасивного охолодження вам буде досить, тоді, друга модель, ZBOX PI221   — це те, що треба.

ZBOX PI220

Обидві моделі оснащені процесорами Intel Cherry Trail x5-Z8300 нарівні з 2 Gb вбудованої пам'яті і можливістю додати простору ще на 32 Gb. На девайсах встановлена ​​32-бітна система Windows 10. Приєднувати їх можна до моніторів і телевізорів за допомогою стандартного HDMI-кабелю.

ZBOX PI221

Доступна робота з мережевими з'єднаннями, серед яких можливість користуватися кабелем Ethernet 10/100, а також підключатися до Wi-Fi з'єднання. Обидва мікрокомп'ютера також отримали вхід для USB 3.0 і вбудований модуль Bluetooth 4.0. Самостійно можна додати пристрою пам'яті, просто встромивши флешку в MicroSD-слот. Працює пристрій від microUSB-кабелю. Спіймати найкращий сигнал Wi-Fi можна, додавши до пристрою зовнішню антену.

zotac ZBOX PI221 і PI220

Звичайно, нові мікрокомп'ютери від Zotac дуже нагадують аналогічні пристрої від Intel. Ось тільки у интеловских девайсів немає можливості приєднати до пристрою зовнішню антену, відсутній порт для підключення Ethernet-кабелю, так і моделей без вбудованої системи охолодження також немає.

Інформації про те, коли пристрої надійдуть у продаж, на даний момент немає. Вартість також ще не була оголошена.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар