Ubiquiti представляє домашню інтернет-систему з AmpliFi

Після більш ніж десяти років, проведених за розробкою корпоративних інтернет-мереж, компанія Ubiquiti з каліфорнійського міста Сан-Хосе вирішила зайнятися і домашніми мережами. Компанія, одним із засновників якої є колишній співробітник Apple Роберт Пера, звертається до широкого споживчого простору зі своєю новою WiFi системою AmpliFi.

Пера повідомляє:

—   За довгі роки компанією Ubiquiti накопичений великий досвід роботи з бездротовими комунікаціями і інтернет-мережами. Тепер ми побачили для себе чудову можливість створювати чудові продукти і для домашніх мереж.

Домашня iнтернет-система Ubiquiti AmpliFi

Система буде поставлятися в трьох конфігураціях, сама бюджетна буде коштувати 199 $. У цю комплектацію увійдуть роутер і два бездротових передавача, на двох більш дорогих моделях покриття мережі буде розширено. AmpliFi базується на технології 802.11 AC, випускається з частотністю в 2,4 GHz і 5 GHz.

Розробники обіцяють, що система буде автоматично налаштовуватися. Її доповнять мобільним додатком, за допомогою якого можна налаштувати гостьовий доступ, перевірити швидкість інтернету і зв'язатися з цілодобовою службою підтримки. Також система непогано виглядає зовні. Сучасний дизайн включив в себе великий LCD-екран на основному пристрої, де відображається поточна швидкість інтернету.

Домашня iнтернет-система Ubiquiti AmpliFi

Роберт Пера пояснює:

— Дизайн нашої системи робить її не схожою на звичні роутери. Такий продукт може бути з гордістю виставлений в будь-якому будинку на самому видному місці.

Система доступна для попереднього замовлення, розсилка почнеться влітку. Це перші, але не останні моделі, спрямовані на споживчий ринок домашніх мереж:

— Ubiquiti Labs випустить ще кілька нових домашніх платформ протягом наступної пари років. AmpliFi стане тільки першою системою в новій лінійці. На полиці магазинів регулярно відправляється близько 38 мільйонів гаджетів з вбудованими Wi-Fi модулями. Вони активно використовуються як в домашній, так і в бізнес-середовищі. Ми вирішили, що це саме наша задача   — розв'язати проблему всіх недоліків традиційних домашніх Wi-Fi маршрутизаторів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар