Система Orbi від Netgear обіцяє перекрити всі мертві зони домашньої Wi-Fi мережі

У сучасному світі є одна проблема, яка зачіпає дуже багатьох. І це — поганий сигнал Wi-Fi в тих точках будинку, що віддалені від роутера. Хтось купує підсилювачі сигналу, хтось просто махає рукою і вважає за краще просто сидіти ближче до роутера. Розробники з компанії Netgear вірять в те, що знайшли ще одне рішення цієї проблеми. І представили свою Wi-Fi систему Orbi.

Базовий комплект коштує 400$. За ці гроші ви отримаєте роутер і допоміжний ретранслятор для нього. За словами розробника, система дозволить покрити площу в 1,2 км. Система використовує тільки один канал для того, щоб передавати інтернет з роутера на ретранслятор. Два інших канали залишаються вільними для з'єднання з вашими гаджетами.

Система Orbi від Netgear

Система Orbi розроблена так, щоб її було просто підключати. У Netgear представили найпростішу програму настройки, завдяки якій ви швидко встановите параметри з'єднання. Заодно система підкаже вам, де саме в приміщенні її найкраще встановити.

Верхівка самого роутера блакитного кольору, ретранслятора — біла. Після того, як ви підключите і встановите роутер, вам буде потрібно походити з ретранслятором по дому, щоб знайти ідеальне для нього місце. Верхівка пристрою горить різними кольорами, поки ви ходите — ліловим, бурштиновим або блакитним. По зміні кольорів ви зможете зрозуміти, де ретранслятор краще ловить сигнал від роутера. І встановити його на найоптимальнішій дистанції. Найкраще місце позначається блакитним сигналом. По суті, це така технологічна гра в "гаряче — холодно".

WiFi cистема Orbi

Звичайно чим більше ви підключаєте до домашньої мережі гаджетів, то менше і повільніше з'єднання. З системою з ретранслятора і роутера з'єднання розкидається по різних каналах, при цьому мережа залишається одна і та ж. З'єднання відбувається швидше, інтернет не лага і не гальмує. Загальна швидкість з'єднання, само собою, буде залежати від вашого провайдера, тарифу і кількості девайсів, підключених до домашньої мережі.

Netgear Orbi, роз'єми

Orbi підтримує стандарт 802.11 для Wi-Fi з'єднання. Роутер і ретранслятор оснащені (кожен) чотирма гігабітними портами Ethernet і USB 2.0. Через систему можна буде налаштувати батьківський контроль і створити чорний і білий списки сайтів, які будуть доступні вашим дітям.

Конкуренцію на сучасному ринку Orbi можуть скласти багато маршрутизаторів та інтернет-системи. Але компанія Netgear відома давно і славиться своїми надійними і якісними девайсами. У продаж нова система надійде вже у вересні цього року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар