Вебкамера Hello із роздільною здатністю 4K для відеодзвінків і групових конференці

З усіма програмами типу Skype, Facetime, Hangouts та іншими не спостерігається дефіциту в можливості зробити відео-дзвінок або зібрати цілу конференцію. Але на думку компанії Solaborate все вони грубі та переповнені зайвими функціями. І в намірах компанії з'явилося спрощення створення групових відео-чатів через різні платформи з новою вебкамерою, яка отримала назву Hello.

Hello - це стильна вебкамера, підключити яку можна до будь-якого сучасного телевізора за допомогою кабелю HDMI. Згідно з технічними характеристиками, вона оснащена відео-сенсором з роздільною здатністю 4K, що дозволить підвищити якість картинки при здійсненні відео-дзвінка. Комплект вбудованих мікрофонів дозволить виділяти певний голос під час конференції, а чотирьохядерний процесор дозволить системі працювати гладко і без перебоїв.

Камера Hello з роздільною здатністю 4K

Камеру забезпечили лінзою, що має кут огляду 130 градусів. Її можна опустити або повернути так, щоб вона захоплювала всіх присутніх. Мікрофони здатні розпізнавати голосові команди для управління системою. У Solaborate заодно додали до камери Hello датчик руху. Працювати вона зможе навіть як девайс відеоспостереження, що дозволить стежити за кімнатою і надсилати сповіщення, якщо буде виявлено якийсь рух.

Вебкамера Hello

Супутній додаток і браузерний портал дадуть можливість користувачам перескакувати на відео-дзвінка навіть через стандартні веб-камери, в тому числі встановлені на ноутбуках, смартфонах або планшетах. Через Wi-Fi або по Bluetooth Hello зможе віддзеркалити монітор комп'ютера або іншого девайса і перенести його на екран телевізора. Щоб переключатися між телевізором і цим девайсом, досить буде зробити буквально один рух.

Web-камера Hello

Solaborate запустила кампанію зі збору коштів на виробництво девайса Hello на Kickstarter. Початкової мети у 30 000 $ вже було досягнуто, збори перевалили через позначку в 220 000 $. Всього залишилося два тижні до кінця кампанії. Якщо сума досягне 300 000 $ розробники займуться установкою підтримки Skype, Facebook Messenger, Hangouts і Cisco WebEx.

Найперші дешеві девайси на Kickstarter вже закінчилися, так що тепер для отримання одного з них буде потрібно інвестувати не менше 189$. Розробники обіцяють, що всі інвестори отримають безкоштовний доступ до сервісу. На все життя. У перспективі його планують монетизувати. Відправка web-камер Hello інвесторам почнеться вже в грудні цього року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар