Компактна комп'ютерна платформа Joule від Intel

Intel використовував свій форум розробників 2016 року в Сан-Франциско для того, щоб представити нову платформу Joule. Це маленький комп'ютер, створений спеціально для того, щоб подарувати життя новому поколінню дронів і розумних пристроїв. Незважаючи на свій компактний розмір, цей комп'ютер здатний працювати з технікою бренду RealSense для того, щоб дозволити прототипам девайсів аналізувати і розуміти їх навколишнє середовище.

В Intel наполегливо працювали над тим, щоб Joule могла працювати з сенсорами і камерами RealSense. Платформа компактна і при цьому сумісна з багатьма іншими девайсами (бездротовим способом). Завдяки цій сумісності та розмірам розробники вважають, що в створенні проектів автономних дронів і девайсів Joule стане чудовою підмогою.

Доступні будуть дві моделі Joule. Перша — 550X. Забезпечена процесором Atom T5500 (чотири ядра, 1,5 GHz), 3 Gb оперативної пам'яті і 8 Gb внутрішньої, а також модулями Wi-Fi і Bluetooth. Базова платформа Joule працює на операційній системі, заснованій на Linux. Вона добре підійде для роботи з різними розумними гаджетами і девайсами "інтернету речей". Камери і сенсори RealSense, само собою, підтримуються вже з базової моделі платформи.

Комп'ютерна платформа Joule від Intel

Друга модель — 570X, більш потужна. Оснащена процесором Atom T5700 (чотири ядра, 1,75 GHz з можливістю розгону), додатковим 1 Gb оперативної пам'яті і збільшеною до 16 Gb кількістю внутрішньої. Система Wi-Fi і Bluetooth абсолютно та ж, що і у першої моделі. Як і оперативна система. Але розробники кажуть, що модель 570X більш пристосована для роботи з гаджетами "інтернету речей" і сенсорами RealSense.

Обидві моделі Joule здатні зчитувати і відтворювати відео у форматі 4K, використовуючи інтегрований відеочіп від Intel.

мікрокомп'ютер Joule від Intel

Технічна платформа вже використовувалася при розробці ряду комплектуючих. Серед них робот Bamboo від Microsoft і мотоциклетний шолом French AR. До партнерів компанії платформа буде відправлятися вже у вересні. Модель 570X буде коштувати 369 $. Інформації про те, наскільки дешевшою вийде більш слабка модель на форумі поки не було.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар