В Intel намагаються надихнути розробників з новим дроном Aero

У минулому розробники з Intel намагалися зайнятися створенням дронів. Але це було так, досить поверхово. В Intel писали вражаюче програмне забезпечення, примудрилися встановити світовий рекорд за найбільшу кількість дронів, які перебувають в синхронізованому польоті. Але тепер компанія заглядає буквально за технологію, представляючи вже готового до польоту дрона Aero. І насправді це не зовсім дрон — це набір для розробників програмного забезпечення, за допомогою якого в Intel намагаються надихнути їх розірвати узи і досягти по-справжньому безпілотного польоту.

Дрон було анонсовано на форумі для розробників, який пройшов на цьому тижні в Сан-Франциско, разом з платформою Joule для творців розумних гаджетів і девайсів "інтернету речей". Aero — повністю зібраний чотиривинтовий вертоліт, який працює на новій комп'ютерній платформі Aero. Це невеликий девайс, оснащений чотирьохядерним процесором Atom. Процесор відповідає буквально за все — внутрішню пам'ять, комунікації, пристрої введення/виводу даних.

Дрон Aero від Intel

Aero можна об'єднати з опціональним набором Vision, який включає в себе камеру в 8 мегапікселів, VGA-камеру і камеру RealSense R200. Це дасть потенційним розробникам велику гнучкість в пошуку можливих рішень для пов'язаних з дронами технологій. Екіпірувати Aero можна ще і технологією RealSense від Intel, яка використовує камери і сенсори дрона для створення тривимірних моделей.

Саму технологію RealSense Intel показали ще раніше в цьому році з дроном Typhoon H. Вона також дозволяє огинати перешкоди на шляху дрона. Але демонстрація це одне. А ось перенести її в життя — зовсім інше. Дрон Typhoon H вже відправився в продаж, дрона Aero ви зможете цією технологією оснастити.

Дрон Typhoon H

Дрон Aero отримав попередньо завантажений додаток AirMap. З його допомогою пілоти зможуть отримувати інформацію про те, де краще буде посадити дрона. В Intel повідомляють, що доступний дрон буде вже в кінці цього року, однак про його вартість нічого не говорили. Комп'ютерну платформу Aero для роботи з ним можна буде замовити окремо. На неї передзамовлення вже оформляються, коштувати вона буде 399$.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар