Dronegun - зброя масового ураження дронів

Дронів стає все більше. Їх популярність тільки зростає, вони оснащуються новими цікавими фішками, навчаються самим різним новим речам. Ви не хочете, щоб якісь дрони нишпорили по вашій території і отримували інформацію, яка для них не призначена? Тоді вам потрібно звернути увагу на зброю, спрямовану на збивання дронів (або глушіння сигналу). Така теж активно розробляється. Новим видом анти-дрон зброї став Dronegun, велика гармата, як зі старих бойовиків, призначена для збивання дронів на відстані до 2 кілометрів.

Dronegun використовує той же принцип, що і більшість інших систем по боротьбі з залітаючими на вашу територію дронами. Це принцип спрямованих радіо-хвиль, які збивають льотний пристрій з курсу. Радіо-хвилі перебивають сигнал з пульта управління, дрон або повертається до місця його відправки, або починає акуратно знижуватися, зіткнувшись з такою перешкодою. Подібних систем розробили вже досить, але Dronegun при цьому виглядає найкрутіше. Як гармата з комп'ютерної гри або бойовика.

Зброя проти дронів Dronegun

Повноцінні системи захисту мають радіус в 8 км, але Dronegun призначений не для масштабного військового використання, а для більш локального. Він портативний, відмінно підійде для моментального використання на загрозу, що підлетіла надто близько. Розліталися тут, бачте!

Зброю зроблено в стилі гармати для лазер-тега, її можна прибрати в заплічний рюкзак, а при необхідності швидко витягти. Вихопили, направили в сторону дрона, випустили електромагнітні хвилі, збили його з колії. Електромагнітні шуми використовуються ті ж, що й на трансляцію відео та комунікацію керуючого девайса з дроном. Дрон розгорнеться на точку відправлення, але Dronegun може глушити і GPS-сигнал, тим самим викликаючи зниження і зупинку льотного пристрою.

Схожий на Dronegun Batelle DroneDefender може глушити сигнали дронів на радіус  400 метрів, але новий пристрій розширює можливості. Хоча для повсюдного цивільного використання зброю випускати не планується, у всякому разі, зараз.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

1 Коментар

  • NIL-ENS
    NIL-ENS Середа, 30 листопада 2016, 11:21

    По поводу старых боевиков не помню, больше смахивает на охотника за привидениями

    Коментувати

Залишити коментар