Міні-дрон AirSelfie з камерою в 5 мегапікселів зніме вас в польоті

Чтобы снять селфи с расстояния, большего, чем длина вашей руки, нужно использовать или помощь друга, или селфи-палку. Но, если кампания на Kickstarter для одного нового девайса окажется успешной, возможности могут в скором времени расшириться. Для съемки селфи просто потребуется запустить специального мини-дрона. Его назвали AirSelfie и он достаточно маленький для того, чтобы поместиться в карман или сумочку. А с его встроенной камерой можно не только делать снимки, но и писать видео. Если кампания обернется удачей, а производство пройдет по плану, мини-селфи-дрон отправится в руки первым владельцам уже в марте 2017 года.

Працює AirSelfie в комбінації з вашим смартфоном на iOS або Android. На смартфон ставиться додаток, через нього можна контролювати напрямок дрона, включати відеозапис і влаштовувати селф-девайсу посадку. За один раз можна зняти до восьми фотографій або записати коротке відео. Але не варто сильно захоплюватися, адже ємність батарейки пристрою складає всього 260 mAh. У польоті перебувати і активно працювати такий дрон зможе лише три хвилини на одному заряді.

Міні-дрон AirSelfie

Розробники заявляють, що, незважаючи на його компактні розміри, міні-дрон здатен підніматися в повітря на висоту до 20 метрів. Телефон прив'язується до девайсу традиційно, використовуючи бездротові мережеві з'єднання. Дрон оснащується двома важливими для зйомки селфі і записів особистого відео системами: системою стабілізації і системою вібрації в польоті. Завдяки цьому відео повинно виходити стабільним, а фотографії — чіткими.

Дрон для Селфі AirSelfie

За розмірами дрон і правда мініатюрний, вони склали 9,4 х 6,7 х 1 см. Корпус у девайса алюмінієвий. І, так, він за розміром і вагою буде легшим і меншим ніж ваш смартфон. Через те, що літати він може тільки три хвилини, користувачам буде запропоновано купити заодно і зовнішній пауербанк, за допомогою якого зарядити дрона можна буде до 20 разів.

Мінімальна сума, яку збирають розробники, склала 50 000 $. При позитивному розкладі купити дрона можна буде з наступного року, мінімум за 249$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

1 Коментар

  • NICAT.59
    NICAT.59 Неділя, 27 листопада 2016, 21:49

    Луче уж маленькую камеру одеть на голубя ручного, будет селфи-голубь!

    Коментувати

Залишити коментар