Новини компанії Intel

Система Intel Falcon 8+ стане першим комерційним дроном від Intel

Компанія Intel вже встромляла носа у справу розробки дронів. Частково. Камеру Intel RealSense було встановлено на дрон Yuneec Typhoon H. Однак, тепер в Intel вирішили зануритися в повноцінне створення дронів. Це станеться з системою Intel Falcon 8 Plus, офіційна презентація якої відбудеться в Гамбурзі на конференції INTERGEO 2016.

В окулярах Radar Pace від Intel і Oakley скомбіновано фітнес-трекер і штучний інтелект

Фітнес-трекери, що носяться, безсумнівно корисні, але виглядають далеко не завжди так стильно, як нам хотілося б. Та ще й вибиваються з образу, якщо змінити одяг. Саме тому компанії Intel і Luxottica об'єднали свої сили і створили фітнес-трекер, який і носиться, і стильно виглядає, і відрізняється високим функціоналом. При цьому трекер завжди буде у вас перед очима: буквально, адже виконано його у форматі сонцезахисних окулярів, спеціально розроблених компанією Oakley.

В Intel намагаються надихнути розробників з новим дроном Aero

У минулому розробники з Intel намагалися зайнятися створенням дронів. Але це було так, досить поверхово. В Intel писали вражаюче програмне забезпечення, примудрилися встановити світовий рекорд за найбільшу кількість дронів, які перебувають в синхронізованому польоті. Але тепер компанія заглядає буквально за технологію, представляючи вже готового до польоту дрона Aero. І насправді це не зовсім дрон — це набір для розробників програмного забезпечення, за допомогою якого в Intel намагаються надихнути їх розірвати узи і досягти по-справжньому безпілотного польоту.

Компактна комп'ютерна платформа Joule від Intel

Intel використовував свій форум розробників 2016 року в Сан-Франциско для того, щоб представити нову платформу Joule. Це маленький комп'ютер, створений спеціально для того, щоб подарувати життя новому поколінню дронів і розумних пристроїв. Незважаючи на свій компактний розмір, цей комп'ютер здатний працювати з технікою бренду RealSense для того, щоб дозволити прототипам девайсів аналізувати і розуміти їх навколишнє середовище.

Підписатися на цей канал RSS